| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Укрсиббанк знижує тарифи за обслуговування картрахунків фізосіб

UKRSIBBANK BNP Paribas Group інформує про зміни в умовах обслуговування нових та існуючих карткових рахунків для фізичних осіб. Нові умови актуальні для пакетних пропозицій All Inclusive, All Inclusive Ultra, De Luxe and Black Edition поза зарплатно-карткового проекту та почали діяти з 1 жовтня 2021 року. 

Правила уплаты налогов на единый счет.

С 01.01.2021 введен единый счет (3855*) для уплаты налогов. 

У 2020 українці безготівково скупилися на 325 мільярдів

У 2020 році українці сплатили через мережу торгових терміналів ПриватБанку понад 325 млрд грн, що на 31% більше, ніж за підсумками 2019 року (248 млрд грн). За даними ПриватБанку, кількість безготівкових оплат картками і безконтактними гаджетами за рік впевнено зросла на 26% — з 1,2 до 1,6 млрд транзакцій. 

В «черную пятницу» украинцы больше всего покупали частями

Украинская «черная пятница», которая по традиции дает старт предновогодним распродажам, установила новый рекорд покупки товаров в рассрочку, в три раза превысили среднесуточные показатели. При этом, общий объем покупок, оплаченных картами, за неделю распродаж увеличился лишь на 13%. 

lifecell и А-Банк запустили услугу уведомления абонентов оператора

С сегодняшнего дня абоненты lifecell, которые являются клиентами А-Банка, смогут получать напоминания о пополнении мобильного счета в приложении АБанк24. 

Покупки на карантині: на 43% більше українців купують товари першої необхідності в інтернеті — дослідження Mastercard

Карантин вплинув на те, як українці роблять покупки. За результатами дослідження Mastercard, проведеного в травні 2020 року, кожен другий опитаний зазначив, що став купувати онлайн частіше, ніж будь-коли. При цьому кількість людей, які купують в інтернеті товари першої необхідності, збільшилася на 43%. Серед найбільш популярних «карантинних» покупок — кухонне приладдя (27%), книги (25%) і beauty […]

Доходы банка «Форвард» в 2017 году выросли на 8,7%

Чистый убыток Банка „Форвард” (Киев) в 2017 года составил 664,96 млн. грн. против чистой прибыли в 2016 году в размере 6,247 млн. грн. Об этом сообщает BankNews со ссылкой на аудированную финотчетность банка. 

<