| RSS

В Raiffeisen Online появился депозит «Универсальный»

Райффайзен Банк Аваль обновил Raiffeisen Online и добавил функцию размещения денег на депозит без посещения банковского отделения. Об этом сообщает Banknews. 

Автозаповнення платіжних доручень для сплати податків фізичними особами доступно в «Електронному кабінеті»

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що в «Електронному кабінеті» для фізичних осіб реалізовано автоматичне заповнення основних реквізитів платіжного доручення на підставі облікових даних платника, відомостей щодо рахунків для зарахування платежів до бюджетів. 

ОТП Банк для власників карток Mastercard запровадив P2P-перекази з Європи

ОТП Банку для власників карток Mastercard запровадив миттєві P2P-перекази з Європи в Україну. Про це повідомила пресс-служба банку. 

Райффайзен Банк Аваль борется за счета пенсионеров

В апреле 2019 года Райффайзен Банк Аваль предложил физическим лицам – получателям пенсии воспользоваться акционным предложением – «Подарок за первую пенсию», которая предполагает вознаграждение в раз мере 100 грн. за открытие счета. Об этом сообщает Banknews со ссылкой на сообщение банка. 

Ощадбанк запровадив модуль управління особистими фінансами – PFM

У рамках чергового оновлення «Ощад 24/7» Ощадбанк запровадив модуль управління особистими фінансами – PFM  (personal finance management) у мобільному додатку. Новий сервіс дає клієнтам можливість аналізувати та контролювати свої витрати та доходи за категоріями. Клієнту доступна аналітика особистих витрат за всіма його картковими рахунками. 

ПриватБанк запустил новый «бесконтакт» – оплату по QR-коду в POS-терминалах

ПриватБанк запустил в Украине новую технологию оплаты покупок смартфонами по QR-коду в POS-терминалах. Как сообщили в банке, такая технология позволит оплачивать бесконтактно любые покупки с помощью смартфонов, которые не поддерживают NFC-оплату. Об этом сообщила пресс-служба банка. 

Кредобанк запровадив миттєві карткові перекази з Європи

«Кредобанк» запровадив можливість отримання на платіжні карти Mastercard банку миттєвих  переказів з карток європейських банків. Відтепер клієнти «Кредобанку» — держателі карт Mastercard  можуть переказати кошти з карти Mastercard будь-якого європейського банку, які будуть зараховані на карту протягом однієї хвилини. З нагоди старту сервісу переказ здійснюється без комісії та конвертацій. 

<