| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Очікуєме зростання вартості акцій ПАТ «МХП» — 100%

Підтримайте український бізнес та отримайте профіт! Очікуєме зростання вартості акцій ПАТ «МХП» з $ 4 до $ 8 протягом року після скасування воєнного стану. ⠀ Компанія, що є провідним виробником курятини в Україні та на Балканах, має хороші фінансові показники та 3 головні стимули до зростання: 1. За результатами 2021 року прибуток на акцію МНРС […]

IBI-Rating підтвердило кредитні рейтинги ПрАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» та його облігацій

Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів ПрАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» та його відсоткових забезпечених облігацій серії А та серії С на рівні uaBBB з прогнозом «негативний». Кредитні рейтинги збережено в Контрольному списку, що зумовлено невизначеністю щодо ступеню впливу на діяльність Емітента очікуваного сповільнення ділової активності внаслідок тривалих військових дій на території України через агресію з боку РФ. 

ОТП Банк продовжує брати участь в аукціонах Мінфіну з продажу військових ОВДП

ОТП Банк продовжує брати участь в аукціонах Міністерства фінансів України з продажу військових облігацій внутрішньої державної позики на користь своїх клієнтів, наступний з яких відбудеться у вівторок, 19 квітня 2022 р. 

Укрексімбанк придбав Військових облігацій на понад 8 мільярдів гривень

Обсяг військових облігацій України, придбаних на аукціонах Мінфіну Укрексімбанком та його клієнтами, становив 8,1 млрд.грн. Загалом Міністерство фінансів України на аукціонах розмістило облігації на суму 41 млрд.грн. 

ОЗДП із дохідністю до 150% у доларах

На ринку зовнішнього державного боргу України суверенні єврооблігації торгуються з дисконтом 40−60%. Додайте у портфель найприбутковіший валютний актив у цьому році. Реальна дохідність деяких випусків становить 65−85% і навіть 150%. 

Кредобанк зменшує мінімальну суму інвестицій у військові облігації України до 50 тисяч гривень

Кредобанк спрощує доступ до придбання військових облігацій внутрішньої державної позики України. Для цього банк зменшив у 10 разів – до 50 тисяч гривень мінімальну суму інвестицій в облігації, а також скасував комісію за брокерські послуги.

«Нова пошта» планує майже подвоїти кількість поштоматів до кінця 2022 р.

Група компаній «Нова пошта» до кінця 2022 року має намір встановити ще 12 тис. поштоматів у всій країні, повідомив співвласник компанії Володимир Поперешнюк на прес-конференції у п’ятницю. 

<