| RSS

Обновлен кредитный рейтинг целевым облигациям ООО «А.В.С.»

IBI-Rating сообщает о подтверждении долгосрочного кредитного рейтинга целевых облигаций ООО «A.B.C.» серий S-X на уровне uaBBB, прогноз «стабильный». 

IBI-Rating обновило кредитный рейтинг АО «Укрзализныця»

IBI-Rating сообщает о повышении долгосрочного кредитного рейтинга АО «Укрзализныця» с уровня uaBBB- до уровня uaBBB с сохранением прогноза «в развитии». 

JSC Bank of Georgia signs GEL 100 million 5-year loan agreement with IFC

Bank of Georgia Group PLC («the Group») announces that JSC Bank of Georgia (the “Bank” or “Bank of Georgia”) and the International Finance Corporation (“IFC”) have signed a GEL 100 million loan agreement with a maturity of 5 years. 

У другому кварталі 2019 року ОТП Банк наростив прибуток до 1,26 млрд грн

Згідно з даними фінансового звіту за МСФЗ за підсумками другого кварталу 2019 року ОТП Банк продовжив вести прибуткову операційну діяльність з позитивним фінансовим результатом у розмірі     468,98 млн грн, наростивши прибуток з початку року до 1,26 млрд. грн. Про це повідомила пресс-служба банку.  

Чистий прибуток Інтеза Санпаоло в 1H2019 виріс на 4%

На засіданні Ради Директорів Інтеза Санпаоло затверджено консолідовану фінансову звітність Групи Інтеза Санпаоло за перше півріччя 2019 року станом на 30 червня 2019 року. Про повідомила прес-служба ПРАВЕКС БАНКУ. 

Acquisition of a leading e-commerce platform

Bank of Georgia Group acquires one of the leading e-commerce platforms in Georgia. 

Ідея Банк у 2018 році збільшив прибуток у 2,4 рази

Ідея Банк, що входить до складу фінансової групи  Getin Holding SA (Польща), у 2018 році збільшив чистий прибуток порівняно з 2017 роком в 2,4 рази — до 336,3 млн. грн. Про це повідомила пресс-служба банку. 

<