| RSS

accounting outsourcing in ukraine

ОТП Капітал взяв під своє управління «Фонд пенсійних заощаджень»

Минулий рік завершився для «ОТП Капітал» поповненням серед недержавних пенсійних фондів. Компанія взяла у своє управління ще один пенсійний фонд – «ВНПФ «Фонд пенсійних заощаджень», що належить групі ТАС. 

[ Дальше ] 24 Январь, 2022 | Нет комментариев | Размещено в банк, инвестиции, Украина |

Національний банк України підвищив облікову ставку до 10%

Правління Національного банку України ухвалило рішення підвищити облікову ставку до 10% річних. Реалізація значної кількості проінфляційних ризиків вимагає посилення монетарної політики НБУ для поліпшення інфляційних очікувань і забезпечення стійкого зниження інфляції до цілі 5%. 

Ипотека-2021: итоги года

Около 10,6 тысяч кредитов на покупку недвижимости выдали украинские банки по итогам 2021 года. Средний чек – эквивалент около 30 тысяч долларов под 13-16% годовых эффективной ставки. Льготной ипотеки там — слезки. 

У 2021 році міжнародні резерви України зросли до майже 31 млрд дол. США

Станом на 1 січня 2022 року міжнародні резерви України за попередніми даними становили 30 940,9 млн дол. США. Упродовж 2021 року вони зросли на 1,8 млрд дол. США, або на 6%. Міжнародні резерви збільшилися завдяки отриманню Україною зовнішнього фінансування та купівлі валюти Національним банком на валютному ринку. 

[ Дальше ] 11 Январь, 2022 | 1 комментарий | Размещено в банк, валюта, гривна, НБУ, Украина |

ПриватБанк снижает ставки по кредитам «КУБ»

В январе 2022 г. ПриватБанк снижает ставки кредитования для малого бизнеса и предпринимателей. Как сообщил руководитель Дирекции обслуживания бизнес клиентов ПриватБанка Евгений Заиграев, при регистрации на сайте для новых заемщиков будет действовать льготная ставка кредитования по программе финансирования предпринимателей «КУБ». Акционная ставка составляет 1,4% в месяц от первоначальной суммы кредита за первые полгода и 1,2% […]

Каждый пятый одессит оплачивает проезд в транспорте QR-кодами ПриватБанка.

  В декабре 2021 года каждый пятый одессит оплачивал проезд в городском транспорте QR-кодами ПриватБанка. Так, за последний месяц прошлого года одесситы приобрели через QR-код ПриватБанка 204,3 тыс. билетов за проезд в коммунальном транспорте, что на 70% больше, чем в ноябре прошлого года. 

Мінфін вніс зміни до Порядку повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету коштів

Зміни внесено з метою запровадження електронної системи взаємодії органів Держказначейства з органами, що контролюють справляння надходжень бюджету, в процесі повернення з державного та місцевих бюджетів помилково або надміру зарахованих коштів.

<