| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Затягування війни змушує змінювати монетарну політику – член Ради НБУ

Необхідність змін монетарної політики, питання про яку порушив Нацбанк України, зумовлена потребою адаптації економіки до затяжної війни, вважає член Ради НБУ Віктор Козюк. 

[ Дальше ] 1 Июнь, 2022 | 1 комментарий | Размещено в банк, кризис, НБУ, Украина |

1 червня ПриватБанк  продовжує пільгові умови кредитування

З 1 червня 2022 року ПриватБанк відновлює активний режим кредитування клієнтів за кредитними картками та продовжує пільгові умови обслуговування користувачів кредитних карток. Клієнти матимуть можливість відкрити нову кредитну картку чи збільшити ліміт кредитування за діючими картками, при цьому для них буде діяти знижена вдвічі процентна ставка. 

ПриватБанк запустив зручний веб сайт електронних підписів

ПриватБанк запустив новий веб сайт https://acsk.privatbank.ua/main акредитованого центру сертифікації ключів, який дозволяє клієнтам отримати, перевірити чи відкликати кваліфікований електронний підпис, підписувати документи з КЕП та отримати інші послуги АЦСК онлайн. 

[ Дальше ] 30 Май, 2022 | Нет комментариев | Размещено в банк |

Як оформити допомогу від ЮНІСЕФ багатодітним родинам? 

Організація ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України започаткували програму грошової допомоги «Спільно» для українських сімей з дітьми. 

[ Дальше ] 26 Май, 2022 | Нет комментариев | Размещено в банк, кризис, Украина |

В Україні пожвавлюється споживчий ринок — українці більше купують одягу, техніки та відвідують кафе й ресторани

У порівнянні з першим місяцем війни, коли переважна частка безготівкових оплат за товари та послуги припадала на харчі та медикаменти, у квітні та першій половині травня  збільшилися обсяги безготівкових оплат покупок в мережах електроніки і побутової техніки та закладах харчування. 

ПриватБанк переміг у суді щодо права розпорядження майном ТЦ “Приозерний” у Дніпрі

25 травня 2022 року Центральний апеляційний господарський суд (м. Дніпро) задовольнив апеляційну скарга АТ КБ “ПриватБанк” на ухвалу судді Господарського суду Дніпропетровської області Манько Г.В., якою державному банку було заборонено користуватися та розпоряджатися власним нерухомим майном в м. Дніпро — ТЦ “Приозерний”. 

Сума вкладів фізосіб у банках-учасниках Фонду станом на 1 травня 2022 року становила 840,9 млрд грн

Станом на 1 травня 2022 року загальна сума вкладів фізичних осіб (у т.ч. фізичних осіб-підприємців) у банках-учасниках Фонду гарантування вкладів склала 840,9 млрд грн. (в т.ч. 128,8 млрд грн АТ «Ощадбанк», який з 13 квітня 2022 року набув статусу банку-учасника Фонду). Із загальної суми вкладів фізичних осіб на початок травня 2022 року: вклади у національній валюті – 554,6 млрд грн; […]

<