| RSS

Індекс цін на житло в Україні в першомупівріччі 2019 року зріс

За 6 місяців 2019 року індекс цін на житло в Україні на первинному ринку зріс на 6%, а на вторинному — на майже 12% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться в даних Державної служби статистики України. 

Обновлен кредитный рейтинг целевым облигациям ООО «А.В.С.»

IBI-Rating сообщает о подтверждении долгосрочного кредитного рейтинга целевых облигаций ООО «A.B.C.» серий S-X на уровне uaBBB, прогноз «стабильный». 

IBI-Rating повысило кредитный рейтинг АО «ПЕРВЫЙ ИНВЕСТИЦИОННЫЙ БАНК» до уровня uaАА

IBI-Rating сообщает о повышении кредитного рейтинга АО «ПЕРВЫЙ ИНВЕСТИЦИОННЫЙ БАНК» до уровня uaАА, с прогнозом «стабильный». Рейтинг надежности банковских вкладов был повышен до уровня «5» (отличная надежность). 

IBI-Rating обновило кредитный рейтинг АО «Укрзализныця»

IBI-Rating сообщает о повышении долгосрочного кредитного рейтинга АО «Укрзализныця» с уровня uaBBB- до уровня uaBBB с сохранением прогноза «в развитии». 

В Електронному кабінеті ФОПи можуть сплачувати податки за допомогою картки 

ДФС України реалізувала автозаповнення платіжних доручень для сплати податків фізичними особами через сервіс Електронного кабінету.  

Здійснена державна реєстрація Головного управління ДПС у Дніпропетровській області

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області 01.08.2019 зареєстроване як юридична особа в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, яка є правонаступником прав та обов’язків ГУ ДФС у Дніпропетровській області у відповідних сферах діяльності. 

Vodafone Ukraine, Privatbank cooperate on ID system

Mobile operator Vodafone Ukraine has started a partnership with Privatbank to link the Mobile ID Vodafone and Bank ID Privatbank technologies. The combined systems will facilitate customer access to a wider range of electronic government services and services requiring an electronic signature. 

<