| RSS

Visa покупает финтех-стартап Plaid за $5,3 млрд.

Американская платежная система Visa Inc. приобретает за 5,3 миллиарда долларов стартап Plaid, позволяющий привязывать банковские счета к мобильным приложениям, говорится в релизе Visa. 

Реквізити нових рахунків IBAN для сплати податків з 2020 року

Державна казначейська служба України інформує, що з 01.01.2020 вводяться в дію рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203 (із змінами та доповненнями).

Кредобанк впроваджує новий онлайн-банкінг

Від 11 січня 2020 року клієнти Кредобанку отримали можливість користуватися новою системою онлайн-банкінгу. Нова платформа онлайн-банкінгу, що замінить існуючу систему «КредоДайрект», розроблена на базі мультифункціональної цифрової платформи TheService від компанії PayForce, а її підтримку та інтеграцію з банківськими системами забезпечує один зі світових лідерів ІТ-індустрії – IBM. 

Итоги года: как в 2019-м изменился украинский рынок фриланса

В уходящем году фриланс в Украине продолжил уверенное развитие. Тенденция отражает повышенный интерес бизнеса к услугам удаленных исполнителей. Так, по данным украинского фриланс-сервиса Freelancehunt, количество заказчиков, как и совокупный бюджет проектов, увеличилось на 35%. 

Бізнес-клієнтів Райффайзен банку Аваль потурбували шахраї

Сьогодні служба безпеки Райффайзен банку Аваль зафіксувала масову розсилку SMS повідомлень з номеру Aval щодо необхідності оновлення ключів електронного цифрового підпису у зв’язку з переходом на IBAN з посиланням на шахрайські сайти. 

[ Дальше ] 24 Декабрь, 2019 | Нет комментариев | Размещено в банк, ИТ, МСБ, Украина, финансы |

Е-квітанції на check.gov.ua валідують 2 банки

Електронні квітанції про сплату державних послуг на check.gov.ua на сьогодняшній день валідують 2 банки: Універсалбанк (Monobank) та Приватбанк. Про це повідомив член уряду Д.Дубілет. 

[ Дальше ] 24 Декабрь, 2019 | Нет комментариев | Размещено в банк, ИТ, Украина, финансы |

Система Star Access завершує свою роботу

Укрсиббанк з березня 2020 року припиняє роботу системи Star Access. Про це повідомив банк своїх клієнтів.  

<