| RSS

accounting outsourcing in ukraine

78% транзакцій по карткам Mastercard у Європі — безконтактні

Платіжні звички людей продовжують змінюватися на користь кешлес — все більше користувачів у Європі відмовляються від готівки та обирають зручні і швидкі оплати в один дотик. Згідно з опитуванням Mastercard, майже половина європейців (42%) стали менше використовувати готівку під час пандемії COVID-19, а 17% — повністю відмовилися від кешу. При цьому майже вісім із десяти […]

ПриватБанк запустив в Україні сервіс видачі готівки з карток на касах торгових закладів

ПриватБанк запустив в Україні новий сервіс, який дозволяє отримати готівку під час оплати покупок банківською карткою на касі супермаркетів та інших торгових закладів, без необхідності використовувати банкомати. Скористатися послугою «Готівка на касі» можуть держателі будь-якої дебетової картки ПриватБанку (зарплатної, студентської, соціальної картки) різних платіжних систем. 

Покупки на карантині: на 43% більше українців купують товари першої необхідності в інтернеті — дослідження Mastercard

Карантин вплинув на те, як українці роблять покупки. За результатами дослідження Mastercard, проведеного в травні 2020 року, кожен другий опитаний зазначив, що став купувати онлайн частіше, ніж будь-коли. При цьому кількість людей, які купують в інтернеті товари першої необхідності, збільшилася на 43%. Серед найбільш популярних «карантинних» покупок — кухонне приладдя (27%), книги (25%) і beauty […]

ПриватБанк совершенствует цифровые платежи с помощью сервиса токенизации Visa

Украинский ПриватБанк вместе с более чем 20 новых глобальных партнеров присоединился к сервису токенизации Visa Token Service (VTS), что поможет увеличить уровень безопасности цифровых транзакций, инициированных для оплаты картами ПриватБанк Visa. С помощью VTS банк получил возможность токенизировать номера карт Visa, обеспечивая дополнительный уровень защиты для потребителей и торгово-сервисных предприятий. 

Приватбанк змінює тарифи на інкасацію, зняття готівки, поповнення Інтернет-карток

Приватбанк вносить зміни в деякі тарифи на розрахунково-касове обслуговування, що пов’язані з готівковими операціями. Що стосується послуги інкасації, то вона на період карантину стає дешевшою. При це повідомив Приватбанк з посилання на Олега Сергеєва, члена Правління банку (з питань корпоративного бізнесу). 

Альфа-Банк Украина насчитывает 10% кешбэка на продукты, такси и онлайн-сервисы

Альфа-Банк Украина запускает беспрецедентную кешбэк-акцию продолжительностью две недели на самые необходимые категории расходов! Чтобы поддержать безопасные бесконтактные и онлайн-платежи, с 20 марта по 3 апреля владельцы карт банка получают 10% кешбэка при оплате в популярной категории «Продукты» (в том числе, доставка еды), а также на такси и онлайн-сервисы.

Оборот в сети торговых POS-терминалов Приватбанка вырос на 37%

За первую “карантинную” неделю в Украине клиенты ПриватБанка стали чаще оплачивать покупки картами и электронными кошельками. По данным ПриватБанка, с 11 по 18 марта оборот в сети торговых POS-терминалов вырос на 37%, или 3,6 млрд. грн., по сравнению с аналогичным периодом 2019 года. 

<