| RSS

accounting outsourcing in ukraine

У Києві затримали болгарського кардера на Porsche Cayenne

Вчора в Києві в ході спецоперації служби безпеки ПриватБанку і Головного слідчого управління та Департаменту кіберполіції НПУ був затриманий 54-річний громадянин Болгарії, який з початку 2020 року налагодив в Києві «бізнес» по крадіжці  даних платіжних карт користувачів українських банків. 

Сколько мошенники украли с платежных карт?

В январе-июне зафиксировано 47 500 случаев мошенничества с платежными картами и банковскими счетами украинцев на общую сумму 86,4 млн грн, тогда как за первое полугодие 2019 года было зафиксировано 34 700 таких случаев на общую сумму 72,6 млн грн. Об этом сообщается на Facebook-странице Национального банка. 

Банк Кредит Днепр подвел cashless-итоги лета

Банк Кредит Днепр подвел cashless-итоги лета: объем безналичных операций с платежными картами увеличился на 12%. 

[ Дальше ] 8 Сентябрь, 2020 | Нет комментариев | Размещено в банк, карточки, Украина |

За две недели августа украинцы сняли на кассах сетевых торговых точек почти 4 млн грн наличных

За первые две недели после запуска ПриватБанком услуги “Наличные на кассе” на кассах магазинов национальных торговых сетей Сільпо, Фора и VARUS, украинцы сняли через торговые POS-терминалы 3,9 млн.грн. наличных.  

ПриватБанк будет доплачивать за международные переводы RIA

ПриватБанк будет доплачивать 100 гривен клиентам, которые пользуются для иностранных переводов средств системой RIA. Такой кэшбек получит каждый, кто получает или отправляет международный перевод RIA на карты Mastercard ПриватБанка на сумму от 50 долларов и оплатит картой покупки (не менее 3 покупок на сумму от 50 грн). Кэшбек будут выплачивать с июля по октябрь 2020 […]

78% транзакцій по карткам Mastercard у Європі — безконтактні

Платіжні звички людей продовжують змінюватися на користь кешлес — все більше користувачів у Європі відмовляються від готівки та обирають зручні і швидкі оплати в один дотик. Згідно з опитуванням Mastercard, майже половина європейців (42%) стали менше використовувати готівку під час пандемії COVID-19, а 17% — повністю відмовилися від кешу. При цьому майже вісім із десяти […]

ПриватБанк запустив в Україні сервіс видачі готівки з карток на касах торгових закладів

ПриватБанк запустив в Україні новий сервіс, який дозволяє отримати готівку під час оплати покупок банківською карткою на касі супермаркетів та інших торгових закладів, без необхідності використовувати банкомати. Скористатися послугою «Готівка на касі» можуть держателі будь-якої дебетової картки ПриватБанку (зарплатної, студентської, соціальної картки) різних платіжних систем. 

<