| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Як отримати компенсацію, якщо ви надали прихисток переселенцям?

Як отримати компенсацію, якщо ви надали прихисток переселенцям? Якщо ви надали прихисток внутрішньо переміщеним особам, можете отримати компенсацію від держави на картку Ощаду.

ПриватБанк та Укрзалізниця відновили продаж залізничних квитків у Приват24 

Укрзалізниця відновила продаж залізничних квитків через Приват24 та інші зручні канали продажу ПриватБанку. 

[ Дальше ] 14 Май, 2022 | 1 комментарий | Размещено в банк, ИТ, карточки, Украина |

Українці у квітні більше платили за покупки картками 

У квітні 2022 українці все менше розраховуються за товари та послуги готівкою, віддаючи переваги банківським карткам. Як повідомив керівник дирекції обслуговування бізнес клієнтів ПриватБанку Євген Заіграєв, у квітні кількість оплат покупок банківськими картками та електронними гаманцями через мережу торгових POS-терміналів ПриватБанку зросла на 18% у порівнянні з березнем — із 124 до 146 млн транзакцій. 

Клієнти ПриватБанку перерахували на підтримку армії 1 млрд грн з рахунків “Бонус +”

ПриватБанк підвів підсумки роботи програми лояльності “Бонус+”, яка з початку травня припинила роботу у старому форматі, а всі накопичені кошти на бонусних рахунках клієнти могли перерахувати на підтримку ЗСУ та гуманітарні програми. 

ПриватБанк запустив пілотний проект емісії платіжних карток “Простір”

ПриватБанк запустив пілотний проект емісії платіжних карток національної платіжної системи «Простір». На першому етапі проекту такі картки за бажанням клієнтів можна оформити у базових відділеннях банку у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській та Закарпатській областях. ПриватБанк випускатиме картки “Простір” як звичайні картки для виплат. 

ПриватБанк та Payoneer запустили інтеграцію в Приват24 

Клієнти ПриватБанку та Payoneer відтепер зможуть користуватися новими функціями у Приват24, щоб швидше отримувати кошти з Payoneer прямо в додатку (мобільний та web). 

НПС «ПРОСТІР» відновлює дію комісії інтерчейндж за операціями оплати товарів і послуг

Національна платіжна система «ПРОСТІР» з 1 травня відновлює дію міжбанківських комісій (інтерчейндж) за операціями оплати товарів і послуг за допомогою платіжних карток ПРОСТІР. 

<