| RSS

11 банків приєдналися до системи BankID 

До системи BankID НБУ приєднався АТ «Альянс-банк» і тепер клієнти цього банку мають можливість дистанційного доступу до фінансових, адміністративних та комерційних послуг через просту та зручну систему віддаленої ідентифікації BankID НБУ. Про це повідомила пресс-служба НБУ. 

Vodafone Ukraine, Privatbank cooperate on ID system

Mobile operator Vodafone Ukraine has started a partnership with Privatbank to link the Mobile ID Vodafone and Bank ID Privatbank technologies. The combined systems will facilitate customer access to a wider range of electronic government services and services requiring an electronic signature. 

Mastercard та EasyPay запустили в автобусах Івано-Франківська технологію безготівкової оплати зі смартфона

В Івано-Франківську з’явилося нове рішення для оплати проїзду у громадському транспорті зі смартфону. Компанія Mastercard, всеукраїнська платіжна система EasyPay та компанія JetBeep за підтримки Івано-Франківської міської ради запустили рішення, з яким пасажири можуть розраховуватися онлайн за поїздки в автобусах Івано-Франківська за допомогою мобільного додатка EasyWallet UA з інтегрованою платформою цифрових гаманців Masterpass. 

Финтех-стартап MyCredit привлек инвестиции в размере $3 млн. от финансовой группы “ТАС”

FinTech-стартап MyCredit в рамках раунда А привлек инвестиции в размере $3 млн. Лид-инвестором раунда выступила финансовая группа “ТАС”. Об этом сообщила пресс-служба компании «Группа ТАС».

Платежная сеть на криптовалюте от Facebook появится уже летом

Одна из самых крупных мировых компаний Facebook уже достаточно давно готовилась к выходу на рынки криптовалюты, которая все увереннее захватывает мир денежных операций. Разработка новой криптовалюты, которая должна открыть свою альтернативную платежную систему Facebook, заняла не один год, пока наконец недавно не стало известно, что монета Марка Цукерберга и его компании Libra дебютирует уже в […]

[ Дальше ] 18 Июнь, 2019 | 1 комментарий | Размещено в Платежи, США, финансы, финтех |

Acquisition of a leading e-commerce platform

Bank of Georgia Group acquires one of the leading e-commerce platforms in Georgia. 

Альфа-Банк Україна розпочав співпрацю з Payoneer

Альфа-Банк Україна розпочав співпрацю з Payoneer – платіжною онлайн-платформою, яка допомагає фрілансерам розвивати свій міжнародний бізнес. Це суттєво спростить і зробить більш вигідним для приватних осіб і підприємців перерахування коштів з акаунтів Payoneer на карткові та поточні рахунки в Альфа-Банку Україна. 

<