| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Сервіс Portmone.com підвищує щомісячну плату на 25,6%

З 01.03.2020 року вартість тарифного плану «Місяць» сервісу Portmone.com буде змінено з 19,90 грн. до 25 грн. Таким чином збільшення тарифу становитиме 25,6%. Про це компанія повідомила в середу своїх клієнтів з посиланням на Святослав Комаху, CEO portmone.com. 

Сергей Коптик, Киевстар: «Мы можем предложить малому бизнесу возможность дешево принимать платежи»

В рамках подготовки исследования о мобильном банкинге SME Banking Club продолжает публиковать цикл эксклюзивных материалов на эту тему. В новом интервью цикла руководитель департамента мобильных финансовых услуг компании Киевстар Сергей Коптик рассказывает о финтеховском будущем телеком-операторов, ожиданиях от PSD2, эмиссии собственных денег и, конечно, конкуренции с банками. 

Приватбанк проводить он-лайн конференцію щодо «Приват24 для бізнесу»

22 січня 2020 року о 12:00 відбудеться онлайн-конференція: «Новий «Приват24 для бізнесу» – спрощення та зручність. Як це влаштовано?» 

ПриватБанк запустил сервис онлайн-переводов с зарубежных карт VISA

В Украине запустили новый сервис онлайн-переводов на карты ПриватБанка с платежной карты VISA любого банка мира. Теперь можно мгновенно перевести деньги с карты зарубежного банка на карту ПриватБанка через веб- или мобильную версию Приват24. При этом для отправки переводов не обязательно быть клиентом ПриватБанка или регистрироваться в Приват24. 

Visa покупает финтех-стартап Plaid за $5,3 млрд.

Американская платежная система Visa Inc. приобретает за 5,3 миллиарда долларов стартап Plaid, позволяющий привязывать банковские счета к мобильным приложениям, говорится в релизе Visa. 

Кредобанк впроваджує новий онлайн-банкінг

Від 11 січня 2020 року клієнти Кредобанку отримали можливість користуватися новою системою онлайн-банкінгу. Нова платформа онлайн-банкінгу, що замінить існуючу систему «КредоДайрект», розроблена на базі мультифункціональної цифрової платформи TheService від компанії PayForce, а її підтримку та інтеграцію з банківськими системами забезпечує один зі світових лідерів ІТ-індустрії – IBM. 

Національний банк зареєстрував міжнародну платіжну систему PayRun

Національний банк України узгодив правила міжнародної платіжної системи «PayRun» та вніс відомості про неї до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури (далі — Реєстр платіжних систем). Відповідне рішення ухвалене 02 грудня 2019 року Комітетом з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем Національного банку України.

<