| RSS

accounting outsourcing in ukraine

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг та рейтинг інвестиційної привабливості міста Біла Церква

Національне рейтингове агентство ІВІ-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу м. Біла Церква на рівні uaBBB+ з прогнозом «у розвитку» та рейтингу інвестиційної привабливості на рівні invА-.

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій СП «Оптіма-Фарм, ЛТД»

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових незабезпечених облігацій СП «Оптіма-Фарм, ЛТД» серії А на рівні uaВВВ, прогноз «у розвитку». 

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАВКА» серії B на рівні uaBBB-

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових облігацій ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАВКА» серії В на рівні uaВВВ- з прогнозом «у розвитку». 

Прибуток Райфу склав 3,12 млрд. грн.

Райффайзен Банк Аваль продовжує демонструвати позитивну динаміку за своїми фінансовими показниками за результатами роботи у січні-вересні 2020 року. У 3 кварталі п.р. банк отримав прибуток у розмірі 1,05 млрд. грн., а з початку року наростаючим підсумком прибуток банку склав 3,12 млрд. грн. Як і у попередні періоди, такий результат є одним із найкращих серед українських […]

РБІ: Чистий відсотковий дохід знизився на 2% за 9 місяців

Чистий відсотковий дохід знизився на 2% через знецінення валют декількох країн ЦСЄ і зниження облікових ставок;  чистий комісійний дохід знизився на 3%, головним чином, через локдаун у другому кварталі

lifecell в 3 квартале 2020 года вышел на чистую прибыль

Оператор мобильной связи lifecell подводит финансовые и операционные итоги деятельности за третий квартал 2020 года. Доход компании вырос на 14,2% на годовой основе, а показатель EBITDA — на 12,3%. Оператор впервые вышел на чистую прибыль благодаря эффективной операционной деятельности компании. Активная 3-месячная абонентская база lifecell выросла на 13% по сравнению с соответствующим кварталом прошлого года. 

Процентные доходы Идеябанка за 9 месяцев 2020 года выросли на 9,1%

Прибыль Идеябанка за 9 месяцев 2020 года сократилась по сравнению с 9 месяцами 2019 года на 73% до 77,254 млн. грн., а активы банка за 9 месяцев 2020 года сократились на 11,9% до 4,76 млрд. грн. Об этом сообщает BankNews со ссылкой на финотчетность банка. 

<