| RSS

accounting outsourcing in ukraine

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг та рейтинг інвестиційної привабливості Вінницької міської територіальної громади

Національне рейтингове агентство ІВІ-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу Вінницької міської територіальної громади (далі Вінницька МТГ) на рівні uaА+ з прогнозом «у розвитку» та збереженням у контрольному списку (CreditWatch), а також рейтингу інвестиційної привабливості на рівні invАА. 

«RwS bank» підвищено довгостроковий кредитний рейтинг

«RwS bank» підвищено довгостроковий кредитний рейтинг за національною шкалою на рівні uaAАA. Про це повідомила пресс-служба банку. 

[ Дальше ] 22 Февраль, 2023 | Нет комментариев | Размещено в банк, рейтинги |

IBI-Rating підтвердило кредитні рейтинги ПрАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» та його облігацій

Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів ПрАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» та його відсоткових забезпечених облігацій серії А та серії С на рівні uaBBB з прогнозом «негативний». Кредитні рейтинги збережено в Контрольному списку, що зумовлено невизначеністю щодо ступеню впливу на діяльність Емітента очікуваного сповільнення ділової активності внаслідок тривалих військових дій на території України через агресію з боку РФ. 

IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг та рейтинг інвестиційної привабливості Вінницької міської територіальної громади

Національне рейтингове агентство ІВІ-Rating повідомляє про підвищення кредитного рейтингу Вінницької міської територіальної громади (далі Вінницька МТГ) до рівня uaА+ з прогнозом «у розвитку» та рейтинг інвестиційної привабливості до рівня invАА. 

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг та рейтинг інвестиційної привабливості Білоцерківської міської територіальної громади

Національне рейтингове агентство ІВІ-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу Білоцерківської міської територіальної громади на рівні uaА- з прогнозом «у розвитку» та рейтингу інвестиційної привабливості на рівні invА+. 

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК»

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» на рівні uaAA+ зі зміною прогнозу на «позитивний». Також було підтверджено рейтинг надійності банківських вкладів на рівні «5+» (відмінна надійність). 

[ Дальше ] 10 Декабрь, 2021 | Нет комментариев | Размещено в банк, рейтинги, Украина |

IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг АТ АКБ «Львів»

IBI-Rating повідомляє про підвищення кредитного рейтингу АТ АКБ «Львів» до рівня uaAА– зі зміною прогнозу на «стабільний». Рейтинг надійності банківських вкладів підтверджено на рівні «5» (відмінна надійність). 

<