| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Що відбувається на ринку нерухомості Києва на фоні карантину

Flatfy.ua, маючи базу усіх актуальних оголошень про продаж квартир, підрахували статистику динаміки цін. 

789,7 тис. жителів Дніпропетровщини змінили роботу

У лютому роботодавці Дніпропетровщини офіційно зареєстрували майже 400 тис. найманих працівників. Про це інформує Головне управління ДПС у Дніпропетровській області.  

Сергей Петренко: «Коворкинг в Украине – как розничный бизнес»

Украинские фрилансеры начинают присматриваться к коворкингам, как к альтернативе работать дома или в кафе. Согласно опросу, проведенному платформой Freelancehunt.com, только каждый пятый удаленный работник выбирает работу в обустроенном пространстве. 

[ Дальше ] 4 Март, 2020 | Нет комментариев | Размещено в аналитика, ИТ |

Вклади фізичних осіб у банках-учасниках Фонду в січні зросли на 2,7%

За підсумками першого місяця 2020 року зберіглася тенденція зростання суми вкладів фізичних осіб у банках-учасниках Фонду. Станом на 1 лютого 2020 року фізособи (у т.ч. фізичні особи-підприємці) тримали в банках 487,3 млрд. грн., що на 12,8 млрд. грн. або на 2,69% більше, ніж на початок січня 2020 року. 

23,8% ВВП України – або 846 млрд. грн. – перебуває в тіні

23,8% від офіційного ВВП України, або 846 млрд. грн., становлять тіньові операції. Такі перші результати дослідження стану тіньової економіки в Україні, що провела компанія Ernst & Young за підтримки Mastercard у рамках укладеного Меморандуму про співробітництво з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Національним банком України та Державною службою статистики України. Попередні результати […]

Отчетность в электронном виде подают 81% налогоплательщиков Киевщины

На Киевщине растет число налогоплательщиков, подающих отчетность в контролирующие органы в электронном виде. На сегодня уже 81% налогоплательщиков региона подают электронную отчетность. Об этом сообщила пресс-служба ГУ ГНС в Киевской области. 

Промислове виробництво в Україні в листопаді впало на 6,9%

Промислове виробництво в листопаді 2019 року відносно листопада 2018 року впало на 6,9% із врахуванням ефекту кількості робочих днів (падіння на 7,5% без врахування цього фактору). Про це повідомили в Держстаті України. 

<