| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Банки України за квітень відзвітували про 9,2 млрд. грн. прибутку

За даними НБУ, за січень-квітень банківська система декларує прибуток 25,2 млрд. грн. (у т.ч. за квітень — 9,2 млрд. грн., за березень — 97 млн. грн., за лютий — 9,3 млрд. грн., за січень — 6,6 млрд. грн.), тоді як за чотири місяці минулого року позитивний фінрезультат становив 18,1 млрд. грн. 

J.P. Morgan ожидает снижения ВВП Украины в 2020г на 5,1%

Аналитики J.P. Morgan прогнозируют экономический спад в Украине на 5,1% ВВП в 2020 году при инфляции 3,7% с небольшим дефицитом текущего счета платежного баланса в 0,2% ВВП, говорится в обзоре от 5 мая. 

Що відбувається на ринку нерухомості Києва на фоні карантину

Flatfy.ua, маючи базу усіх актуальних оголошень про продаж квартир, підрахували статистику динаміки цін. 

789,7 тис. жителів Дніпропетровщини змінили роботу

У лютому роботодавці Дніпропетровщини офіційно зареєстрували майже 400 тис. найманих працівників. Про це інформує Головне управління ДПС у Дніпропетровській області.  

Сергей Петренко: «Коворкинг в Украине – как розничный бизнес»

Украинские фрилансеры начинают присматриваться к коворкингам, как к альтернативе работать дома или в кафе. Согласно опросу, проведенному платформой Freelancehunt.com, только каждый пятый удаленный работник выбирает работу в обустроенном пространстве. 

[ Дальше ] 4 Март, 2020 | Нет комментариев | Размещено в аналитика, ИТ |

Вклади фізичних осіб у банках-учасниках Фонду в січні зросли на 2,7%

За підсумками першого місяця 2020 року зберіглася тенденція зростання суми вкладів фізичних осіб у банках-учасниках Фонду. Станом на 1 лютого 2020 року фізособи (у т.ч. фізичні особи-підприємці) тримали в банках 487,3 млрд. грн., що на 12,8 млрд. грн. або на 2,69% більше, ніж на початок січня 2020 року. 

23,8% ВВП України – або 846 млрд. грн. – перебуває в тіні

23,8% від офіційного ВВП України, або 846 млрд. грн., становлять тіньові операції. Такі перші результати дослідження стану тіньової економіки в Україні, що провела компанія Ernst & Young за підтримки Mastercard у рамках укладеного Меморандуму про співробітництво з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Національним банком України та Державною службою статистики України. Попередні результати […]

<