| RSS

Національний банк знизив облікову ставку до 15,5%

Правління Національного банку України ухвалило рішення знизити облікову ставку до 15,5% річних із 25 жовтня 2019 року. Національний банк продовжує цикл пом’якшення монетарної політики, оскільки бачить стійку тенденцію до уповільнення інфляції до цілі 5%. 

[ Дальше ] 25 Октябрь, 2019 | Нет комментариев | Размещено в банк, кредит, НБУ, ставка, Украина |

ПриватБанк снизил ставки по кредитам малому бизнесу

ПриватБанк снизил ставки кредитования малого бизнеса и предпринимателей. С 21 октября ставка кредитования по самой популярной программе поддержки малого бизнеса «КУБ» снижена с 1,8  до 1,7% в месяц от первоначальной суммы кредита за первые полгода и с 1,6 до 1,5% в месяц за следующие полгода пользования кредитом. 

[ Дальше ] 22 Октябрь, 2019 | Нет комментариев | Размещено в банк, кредит, ставка, Украина |

ОТП банк збільшив максимальну суму кредитів готівкою до 750 000 гривень

ОТП банк збільшив максимальну суму кредитів готівкою на будь-які потреби і тепер клієнти можуть отримати кредит готівкою до 750 000 гривень в рамках продукту «Універсальний XXL». 

Портфель кредитів Кредобанку для МСБ перевищив 2 млрд. грн.

Кредобанк продовжує активне кредитування українських підприємств малого та середнього бізнесу. У травні 2019 року портфель кредитів, виданих у сегменті малого та середнього бізнесу, вперше перевищив 2 млрд. грн. Про це повідомила пресс-служба банку. 

Райффайзен Банк Аваль борется за счета пенсионеров

В апреле 2019 года Райффайзен Банк Аваль предложил физическим лицам – получателям пенсии воспользоваться акционным предложением – «Подарок за первую пенсию», которая предполагает вознаграждение в раз мере 100 грн. за открытие счета. Об этом сообщает Banknews со ссылкой на сообщение банка. 

Національний банк України знизив облікову ставку до 17,5%

Правління Національного банку ухвалило рішення знизити облікову ставку до 17,5% річних з 26 квітня 2019 року. Наразі стійка тенденція до уповільнення інфляції до цілі 5% дає змогу Національному банку розпочати цикл зниження облікової ставки. Разом з тим Правління бачить ризики, реалізація яких може стати цьому на заваді. 

«Кредобанк» збільшив максимальну суму кредитів готівкою до 500 000 гривень

«Кредобанк» збільшив максимальну суму кредитів готівкою на будь-які потреби. З квітня клієнти можуть отримати кредит готівкою до 500 000 гривень, а також рефінансувати видані раніше кредити в інших банках на таку ж суму. Про це повідомила прес-служба банку. 

<