| RSS

ОТП банк збільшив максимальну суму кредитів готівкою до 750 000 гривень

ОТП банк збільшив максимальну суму кредитів готівкою на будь-які потреби і тепер клієнти можуть отримати кредит готівкою до 750 000 гривень в рамках продукту «Універсальний XXL». 

Портфель кредитів Кредобанку для МСБ перевищив 2 млрд. грн.

Кредобанк продовжує активне кредитування українських підприємств малого та середнього бізнесу. У травні 2019 року портфель кредитів, виданих у сегменті малого та середнього бізнесу, вперше перевищив 2 млрд. грн. Про це повідомила пресс-служба банку. 

Райффайзен Банк Аваль борется за счета пенсионеров

В апреле 2019 года Райффайзен Банк Аваль предложил физическим лицам – получателям пенсии воспользоваться акционным предложением – «Подарок за первую пенсию», которая предполагает вознаграждение в раз мере 100 грн. за открытие счета. Об этом сообщает Banknews со ссылкой на сообщение банка. 

Національний банк України знизив облікову ставку до 17,5%

Правління Національного банку ухвалило рішення знизити облікову ставку до 17,5% річних з 26 квітня 2019 року. Наразі стійка тенденція до уповільнення інфляції до цілі 5% дає змогу Національному банку розпочати цикл зниження облікової ставки. Разом з тим Правління бачить ризики, реалізація яких може стати цьому на заваді. 

«Кредобанк» збільшив максимальну суму кредитів готівкою до 500 000 гривень

«Кредобанк» збільшив максимальну суму кредитів готівкою на будь-які потреби. З квітня клієнти можуть отримати кредит готівкою до 500 000 гривень, а також рефінансувати видані раніше кредити в інших банках на таку ж суму. Про це повідомила прес-служба банку. 

Портфель розничных кредитов Банка Кредит Днепр в І квартале 2019 года вырос на 18,4%

Портфель розничных кредитов Банка Кредит Днепр в І квартале 2019 года увеличился на 108 млн. грн., превысив 695 млн. грн. Об этом сообщает Banknews со ссылкой на пресс-службу банка. 

ПриватБанк продовжує видачу “теплих кредитів”

ПриватБанк продовжує кредитування за програмою “Теплі кредити” для ОСББ та ЖБК. Як повідомив заступник голови правління банку Олег Сергєєв, сьогодні ПриватБанк та Держенергоефективності уклали договір щодо запуску “теплих кредитів” в 2019 році. 

<