| RSS

accounting outsourcing in ukraine

У 2021 році Приватбанк продовжить знижувати ставки

Цього року ставки за кредитами для малого і середнього бізнесу можуть знизитися ще на 1-2% пункта, продовжуючи тренд 2020 року і з урахуванням здешевлення ресурсної бази банків і надлишкової ліквідності в системі. Про це заявив керівник Дирекції МСБ ПриватБанку Євген Заіграєв. 

Райф та Група ЄІБ розширюють підтримку малого та середнього бізнесів в Україні

Райффайзен Банк Аваль, Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та Європейський інвестиційний фонд (ЄІФ), які разом складають Групу ЄІБ, продовжують співпрацю з фінансування нових проєктів в Україні. 

ПриватБанк знизив ставки за кредитами підприємцям

ПриватБанк з нового року знижує ставки кредитування для малого бізнесу та підприємців. Як повідомив керівник Дирекції МСБ ПриватБанку Євген Заіграєв, з 1 січня до кінця лютого діятиме пільгова ставка кредитування за програмою фінансування підприємців «КУБ». На цей період акційна ставка становить 1,4% на місяць від початкової суми кредиту за перші півроку та 1,2% на місяць […]

[ Дальше ] 18 Январь, 2021 | 1 комментарий | Размещено в банк, кредит, ставка, Украина |

ПриватБанк лідирує в програмі підтримки малого бізнесу «5-7-9%»

ПриватБанк залишається національним лідером за кількістю наданих малому бізнесу пільгових кредитів. Як повідомили в уряді, від моменту старту програми “Доступні кредити 5-7-9%” до кінця 2020 року ПриватБанк видав 2 188 таких позик, випереджаючи інші банки-послідовники, що найактивніше підтримують малий бізнес, вже на понад +1000 кредитних угод. 

[ Дальше ] 6 Январь, 2021 | Нет комментариев | Размещено в банк, кредит, ставка, Украина |

Підсумки тижня за результатами програми «Доступні кредити 5-7-9%»: 417 кредитних угод на 908,8 мільйона гривень

Від моменту старту Програми «Доступні кредити 5-7-9%» уповноважені банки вже видали 7575 позик на загальну суму в 17,4  мільярда гривень. З них 10,823 мільярда гривень були видані в якості рефінансування попередньо отриманих позик, 3,367 мільярда підприємці отримали на капітальні інвестиції та 3,259 мільярда гривень в якості антикризових кредитів під 3%. 

Укрексімбанк розпочав відбір банків-кредиторів

Укрексімбанк розпочав відбір банків-кредиторів за програмою Уряду з надання  державних гарантій на портфельній основі.   

Как происходит оформление кредита в CreditPlus

Микрофинансовые организации известны своим простым подходом к оформлению кредитов. В таких компаниях предусмотрена простая регистрация, которая занимает минимум времени и усилий со стороны пользователя. Это одна из причин, почему МФО пользуются популярностью. Как устроен процесс оформления кредита в микрофинансовой организации, рассмотрим на примере крупной украинской компании CreditPlus.

[ Дальше ] 25 Ноябрь, 2020 | Нет комментариев | Размещено в кредит, ритейл, Украина |
<