| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Сума вкладів фізосіб у банках-учасниках Фонду станом на 1 травня 2022 року становила 840,9 млрд грн

Станом на 1 травня 2022 року загальна сума вкладів фізичних осіб (у т.ч. фізичних осіб-підприємців) у банках-учасниках Фонду гарантування вкладів склала 840,9 млрд грн. (в т.ч. 128,8 млрд грн АТ «Ощадбанк», який з 13 квітня 2022 року набув статусу банку-учасника Фонду). Із загальної суми вкладів фізичних осіб на початок травня 2022 року: вклади у національній валюті – 554,6 млрд грн; […]

У квітні 2022 року виплати гарантованого відшкодування вкладникам неплатоспроможних банків склали 299,4 млн грн

Станом на 1 травня 2022 року в реєстрі учасників Фонду гарантування вкладів нараховувалося 69 діючих банків. На початок травня 2022 року тривала ліквідація 49 неплатоспроможних банків, ліквідацію 51 банку Фондом уже завершено. 

Кредобанк підвищує ставки за депозитами у гривні

Від сьогодні, 17 травня, Кредобанк підвищує відсоткові ставки за депозитними вкладами «Прибутковий» та «Оптимальний» у національній валюті, а також за ощадним рахунком «Кишеня». 

Кредобанк – у десятці лідерів за кількістю вкладів населення

Кредобанк за підсумками першого кварталу 2022 року увійшов до ТОП-10 за кількістю вкладів населення сумою 400-600 тисяч гривень. Загальна сума вкладів фізичних осіб у Кредобанку станом на квітень 2022 року становила майже один мільярд гривень. 

Дистанційні виплати гарантованої суми відшкодування за вкладами здійснюють уже чотири банки-агенти Фонду

Від сьогодні, 5 травня 2022 року, АТ «ПУМБ» починає процес дистанційної виплати гарантованого відшкодування за вкладами клієнтам банків, що ліквідуються. Дистанційні виплати гарантованого відшкодування здійснюватимуться через систему «Інтернет-банкінг» — ПУМБ online. Таким чином, уже чотири банки-агенти Фонду надають можливість своїм клієнтам отримувати гарантовані виплати віддалено, не відвідуючи відділення банків. 

Райффайзен Банк оновив ставки за строковими депозитами фізичних осіб

Райффайзен Банк Україна дбає про фінансову стабільність українців і пропонує оновлені ставки за строковими депозитами. 

[ Дальше ] 26 Апрель, 2022 | Нет комментариев | Размещено в банк, депозиты, Украина |

Дистанційні виплати гарантованого відшкодування за вкладами здійснюють уже два банки

АБ «Укргазбанк», банк-агент Фонду гарантування вкладів, надає можливість вкладникам банків, що ліквідуються, отримати гарантоване відшкодування дистанційно, не відвідуючи відділення. При цьому, для отримання гарантованої суми віддалено навіть не обов’язково бути до цього клієнтом АБ “Укргазбанк”. Це перший банк, який надав таку можливість вкладникам банків, що ліквідуються. 

[ Дальше ] 25 Апрель, 2022 | Нет комментариев | Размещено в банк, депозиты, Украина |
<