| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Регулярная выписка на электронную почту для клиентов Приватбанка

Приватбанк релизовал услугу «Регулярная выписка на электронную почту». Об этом сообщил банк в письме своим клентам. 

Міжнародні резерви зросли до 31,6 млрд. долл. США

Станом на 01 вересня 2021 року міжнародні резерви України за попередніми даними становили 31 614,5 млн дол. США (в еквіваленті). Такий обсяг резервів є рекордним за останні дев’ять років (більший від вищезазначеного обсяг було зафіксовано ще у квітні 2012 року). 

[ Дальше ] 7 Сентябрь, 2021 | Нет комментариев | Размещено в банк, валюта, гривна, НБУ, Украина |

Украина получила $2,7 млрд. от МВФ

Украина получила помощь Международного валютного фонда в размере $2,7 млрд. Об этом в Facebook сообщила первый заместитель главы Национального банка Украины Екатерина Рожкова. 

Украинцы в I пол. продали на $1,25 млрд больше инвалюты, чем купили

Чистое предложение иностранной валюты со стороны населения Украины в январе-июне составило $1,25 млрд, сообщил глава Совета Национального банка Украины (НБУ) Богдан Данилишин. 

ПриватБанк запустив цілодобовий режим покупки валюти для ФОП

ПриватБанк з 1 липня 2021 року запускає режим продовженої торгової сесії для всіх своїх клієнтів ФОП, який дозволить підприємцям в разі необхідності продавати валюту в будь-який час доби, а не тільки під час роботи стандартної торгової сесії на валютному ринку. 

Курс гривні до доллара США 26.05.2021

За даними спеціалізованих ресурсів, 26 травня торги на міжбанку відбуваються в діапазоні 27,54-27,57 грн/дол. На «чорному» ринку — 27,47-27,55 грн/дол. 

Кредобанк пришвидшує перекази з Польщі в Україну

Кредобанк пришвидшує отримання переказів на рахунки за системою SWIFT з Польщі. Відтепер перекази на рахунки фізичних осіб у банку в іноземній валюті, здійснені з рахунків у банку PKO Bank Polski, зараховуються автоматично протягом 5 хвилин за умови вказання коректних реквізитів отримувача. 

<