| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Укрексімбанк запровадив депозит для захисту від курсових ризиків

Для задоволення попиту вкладників на інструменти надійного захисту своїх заощаджень від коливань валютного курсу державний Укрексімбанк пропонує новий депозит «Валюта без обмежень». 

З новим вкладом клієнти банку мають можливість без обмежень за сумою купувати долари США за курсом НБУ з одночасним розміщенням коштів на депозитний рахунок строком на 6 місяців без права дострокового розірвання та обов’язковим продажем валюти по закінченню строку вкладу за курсом НБУ на цей день.

«Укрексімбанк підтримує інноваційні ідеї Національного банку і нестандартні рішення, які треба приймати в непростий для економіки та країни час. Впровадженням нової послуги ми максимально сприяємо політиці НБУ зі зменшення попиту на готівкову валюту разом зі збереженням міжнародних резервів. Вклад «Валюта без обмежень» є дієвим засобом диверсифікації заощаджень для наших клієнтів. Важливо, що завдяки йому вкладники можуть знизити валютні ризики у разі зміни курсу та отримати додатковий дохід. Крім того, ми вважаємо, що клієнти, які довіряють банку свої кошти на строк 6 місяців, повинні отримувати ринкову ставку, і привабливість такого вкладу має бути не гірша від інших строкових депозитів, з врахуванням їх умов і специфіки. Саме тому ми встановили дохідність депозиту «Валюта без обмежень» на вищому рівні, ніж за аналогічними продуктами в інших банках. На сьогодні Укрексімбанк пропонує ставку у розмірі 0,5%, при цьому слід звернути увагу, що комісія за купівлю валюти відсутня», – повідомив член Правління Укрексімбанку Михайло Медко.

Депозит «Валюта без обмежень» відкривається у доларах США строком на 6 місяців (190 днів) зі ставкою 0,5% річних. Мінімальна сума розміщення становить 5 тисяч доларів США, максимальна – не обмежена. Поповнення вкладу та дострокове розірвання не передбачені. За бажанням клієнт може пролонгувати вклад на новий період. Виплата процентів здійснюється в кінці строку договору.

Укрексімбанк є ключовим учасником банківського ринку, якому довіряють великі суми в іноземній валюті. Так, тільки протягом грудня 2022 року приватні клієнти розмістили в Укрексімбанку 0,75 млрд грн у національній валюті та еквівалент 1,08 млрд грн в іноземній. Незважаючи на найкомпактнішу серед десятки найбільших банків філіальну мережу, Укрексімбанк входить до трійки лідерів за депозитами у доларах США, що свідчить про незмінно високу довіру українців. Тому умови нового депозиту та відсутність лімітів за сумою та кількістю рахунків можуть також зацікавити вкладників з великим розміром заощаджень.

Нагадаємо, що протягом дії воєнного стану в Україні та трьох місяців з дня його припинення чи скасування Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відшкодовує кожному вкладнику банку кошти в повному розмірі вкладу, включаючи відсотки.

(c) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 761 просмотров, 1 - сегодня |

Оставить комментарий

<