| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Кількість зареєстрованих ФОПів в Україні зросла на 1%

На початок 2020 року кількість зареєстрованих фізичних осіб – підприємців в Україні становила 1885,9 тис. осіб, що на 19,8 тис. більше, ніж на початок 2019 року. Таким чином, на протязі року кількість ФОПів зросла на 1%. Про це повідомила прес-служба ДПС України.  

Про види розрахунків, на які не поширюється обмеження щодо граничних сум готівкових розрахунків

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до п. 6 розділу ІІ Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148, із змінами та доповненнями (далі – Положення № 148) суб’єкти господарювання мають право здійснювати розрахунки готівкою протягом одного […]

Для роботодавців запроваджено нові зменшені штрафи за порушення законодавства про працю

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що Законом України від 12 грудня 2019 року № 378-ІХ «Про внесення змін до Кодексу Законів про працю України» (далі – Закон № 378), який набрав чинності 02.02.2020, внесено зміни, зокрема до ст. 265 Кодекса законів про працю України (далі – КЗпП). 

Почти 10 тысяч предпринимателей уже подали заявки на льготные кредиты

На сегодня через сайт ПриватБанка предварительные заявки на получение льготных кредитов по государственной программе «Доступные кредиты 5-7-9%» подали 9279 предпринимателей и представителей малого бизнеса. Как сообщили в ПриватБанке, в среднем банк обрабатывает более 2500 заявок предпринимателей в день.

В 2020 ПриватБанк поддержит малый бизнес на 10 млрд.грн.

В 2020 году ПриватБанк планирует направить на программы финансирования украинского предпринимательства не менее 10 млрд грн. Об этом сообщил руководитель направления «Малый и средний бизнес» ПриватБанка Сергей Клюев. 

[ Дальше ] 30 Январь, 2020 | Нет комментариев | Размещено в банк, кредит, МСБ, Украина |

Податкова служба Дніпропетровщини: зручні послуги та сервіси для платників

В інформаційному агентстві «Мост-Днепр» відбулася пресконференція на тему «Основні завдання та напрямки роботи центрів обслуговування платників» за участі начальника відділу розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації, організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Оксани Науменко. 

Сергей Коптик, Киевстар: «Мы можем предложить малому бизнесу возможность дешево принимать платежи»

В рамках подготовки исследования о мобильном банкинге SME Banking Club продолжает публиковать цикл эксклюзивных материалов на эту тему. В новом интервью цикла руководитель департамента мобильных финансовых услуг компании Киевстар Сергей Коптик рассказывает о финтеховском будущем телеком-операторов, ожиданиях от PSD2, эмиссии собственных денег и, конечно, конкуренции с банками. 

<