| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Обов’язок оновлювати дані про кінцевих бенефіціарів

28 квітня 2020 року набрав чинності Закон України № 361-IX “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення” (надалі – Закон). Серед іншого, Закон вніс зміни в процедуру розкриття кінцевих бенефіціарних власників юридичних осіб. 

Регулярная выписка на электронную почту для клиентов Приватбанка

Приватбанк релизовал услугу «Регулярная выписка на электронную почту». Об этом сообщил банк в письме своим клентам. 

ПриватБанк запустив цілодобовий режим покупки валюти для ФОП

ПриватБанк з 1 липня 2021 року запускає режим продовженої торгової сесії для всіх своїх клієнтів ФОП, який дозволить підприємцям в разі необхідності продавати валюту в будь-який час доби, а не тільки під час роботи стандартної торгової сесії на валютному ринку. 

«Альфа-Бізнес Онлайн» – новий інтернет-банк для юридичних осіб

Альфа-Банк Україна представляє новий інтернет-банкінг для юридичних осіб і підприємців – «Альфа-Бізнес Онлайн» на новій високотехнологічній платформі. Маючи величезний потенціал для розвитку, «Альфа-Бізнес Онлайн» постійно оновлюватиметься і розширюватиметься новими сервісами для клієнтів сегментів малого, середнього та корпоративного бізнесу. 

[ Дальше ] 1 Июль, 2021 | 2 комментариев | Размещено в банк, МСБ, Платежи, Украина |

Новым владельцем «Украинской правды» станет владелец Dragon Capital и медиахолдинга «НВ» Фиала

Редактор-основатель интернет-издания «Украинская правда» Алена Притула и генеральный директор Dragon Capital Томаш Фиала заключили соглашение, по условиям которого 100% корпоративных прав на издание и все его активы переходят в группу компаний Dragon Capital, сообщает «Интерфакс-Украина».

ПриватБанк запустил услугу покупки ценных бумаг в обновленной веб версии Приват24

ПриватБанк запустил операции с ценными бумагами в обновленной версии Приват24 2.0 WEB. Обновленная версия включает в себя как доступные ранее возможности покупки и управления портфелем ценных бумаг в режиме online, так и новые идеи и функции. 

Для убыточных компаний в декларации о прибыли добавили Додаток ПП

Шановний платник податків. Звертаємо Вашу увагу, що декларація з податку на прибуток за 2020 рік Вами подана без додатку ПП. 

<