| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Приватною частиною Електронного кабінету ДПС користуються 2,3 млн. платників податків

Електронні сервіси, запроваджені ДПС, набувають все більшої популярності серед платників податків. Приватною частиною Електронного кабінету Державної податкової служби, яка надає можливість доступу до понад 80 електронних сервісів, на сьогодні користуються 2,3 млн. платників податків. 

Ощадбанк за чотири місяці збільшив обсяги наданих мікрокредитів для бізнесу на 300 млн. грн.

З початку дії програми кредитування мікро-, малого і середнього бізнесу в Ощадбанку 3350 підприємців отримали 1,3 млрд. грн. мікрокредитів на створення або розвиток власної справи. Найбільш активно цим продуктом скористались бізнес-клієнти з Запорізької, Вінницької, Львівської, Донецької, Одеської, Чернівецької та Київської областей. 

Ощадбанк видав 1 млрд. грн. автокредитів

З початку 2020 року Ощадбанк видав кредитів на придбання автомобілів на загальну суму 1 млрд. грн.  Карантинні обмеження не лише не завадили зберегти позитивну динаміку – Ощад зміцнив свої позиції на ринку, досягнувши частки ринку 27%. Ще два роки тому вона становила 4%. Банк упевнено посідає друге місце на українському ринку автокредитування.  »Главная страница«

EBRD and Eurobank increase availability of finance for Serbian SMEs

Support for local small businesses in Serbia amid coronavirus pandemic New financing helps strengthen resilience of real economy and financial sector Loan part of EBRD response to Covid-19 impact on economies 

[ Дальше ] 26 Май, 2020 | Нет комментариев | Размещено в банк, кредит, МСБ, Сербия |

ПриватБанк срезает кредитные ставки на четверть

ПриватБанк с 25 мая существенно снижает ставки по всем кредитным программам финансирования юридических лиц и предпринимателей, чтобы помочь украинскому бизнесу преодолеть последствия карантина. Антикризисные условия финансирования предпринимателей будут действовать до конца 2020 года. 

Кредобанк приєднався до програми фінансово-кредитної підтримки МСБ Києва

Кредобанк став партнером оновленої програми підтримки малого і середнього бізнесу Києва, розробленої Київською міською державною адміністрацією у співпраці з Фондом розвитку підприємництва. Програма передбачає компенсацію 50% номінальної ставки за кредитами, яка дає змогу київським підприємцям отримати кредит за реальною ставкою від 6,5% річних. 

Приватбанк змінює тарифи на інкасацію, зняття готівки, поповнення Інтернет-карток

Приватбанк вносить зміни в деякі тарифи на розрахунково-касове обслуговування, що пов’язані з готівковими операціями. Що стосується послуги інкасації, то вона на період карантину стає дешевшою. При це повідомив Приватбанк з посилання на Олега Сергеєва, члена Правління банку (з питань корпоративного бізнесу). 

<