| RSS

accounting outsourcing in ukraine

“Приват24 для бізнесу”визнаний кращим українським інтернет-банком для бізнес клієнтів

Business Online Banking 2022, який публікує SME Banking Agency, визнало “Приват24 для бізнесу” кращим інтернет-банком для бізнес клієнтів в Україні в рейтингу кращих інтернет-банків регіону. 

[ Дальше ] 24 Май, 2022 | 1 комментарий | Размещено в банк, ИТ, МСБ, Украина |

Як ФОПам сплачувати ЄСВ за І квартал через війну?

Наближається 19 квітня, граничний день для підприємців зі сплати ЄСВ за І квартал. У 2022 році реквізити рахунків для сплати ЄСВ не змінилися. Через збільшення МЗП треба було б сплатити, як мінімум, 4290 грн за І кв. 2022 року. Але через війну всі ФОПи мають сплачувати ЄСВ тільки за січень-лютий у сумі 2860 грн. 

ЄСВ: коли підприємці-єдинники, що мають основне місце роботи, подають Додаток 1 до Декларації платника єдиного податку?

Підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, які мають основне місце роботи, звільняються від сплати за себе єдиного внеску за місяці звітного періоду, за які роботодавцем було сплачено страховий внесок за таких осіб у розмірі не менше мінімального страхового внеску (частина шоста ст. 4 Закону України від 08.07.2010 №2464-VI «Про збір та […]

Чистий кредитний портфель ПриватБанку в сегменті кредитування українських ФОПів та мікропідприємств перевищив 10 млрд. грн

Загальний обсяг фінансування ПриватБанком програм для підприємців та мікробізнесу (підприємств з річним обсягом продажів до 30 млн грн) перевищив 10 млрд грн. Як повідомив керівник дирекції по роботі з бізнес-клієнтами ПриватБанку Євген Заіграєв, з початку 2021-го року обсяги фінансування банком розвитку мікро бізнесу та підприємництва зросли вдвічі с 4,9 до 10 млрд грн.  

[ Дальше ] 1 Февраль, 2022 | Нет комментариев | Размещено в банк, кредит, МСБ, Украина |

Держстат розробив чат-бот «Пошук за ЄДРПОУ»

Держстат розробив для смартфонів, планшетів та ПК чат-бот «Пошук за ЄДРПОУ», який працює в безкоштовному  месенджері «Telegram», що дозволяє отримати інформацію щодо форм статистичної звітності, за якими респондент залучений до звітування. 

Щорічне підтвердження даних про бенефіціарів – лише з 2023 року

  Мін’юст остаточно визначився, що щорічне підтвердження про КБВ подаємо з 01.01.2023 року. Звісно, крім тих юросіб, які зареєстровані після 28.04.2020 р. 

[ Дальше ] 21 Январь, 2022 | Нет комментариев | Размещено в Компании, МСБ, Украина |

ПриватБанк снижает ставки по кредитам «КУБ»

В январе 2022 г. ПриватБанк снижает ставки кредитования для малого бизнеса и предпринимателей. Как сообщил руководитель Дирекции обслуживания бизнес клиентов ПриватБанка Евгений Заиграев, при регистрации на сайте для новых заемщиков будет действовать льготная ставка кредитования по программе финансирования предпринимателей «КУБ». Акционная ставка составляет 1,4% в месяц от первоначальной суммы кредита за первые полгода и 1,2% […]

<