| RSS

Портфель кредитів Кредобанку для МСБ перевищив 2 млрд. грн.

Кредобанк продовжує активне кредитування українських підприємств малого та середнього бізнесу. У травні 2019 року портфель кредитів, виданих у сегменті малого та середнього бізнесу, вперше перевищив 2 млрд. грн. Про це повідомила пресс-служба банку. 

Мегабанк привлек субдолг на €4 млн. на 5,5 лет

Мегабанк (Харьков) привлек у Triodos Investment Management (Нидерланды) финансирование в виде субординированного кредита на сумму 4 млн. евро. Срок соглашения — 5,5 лет. Договор был подписан 11 мая 2019 года. Об этом сообщила пресс-служба банка. 

Ощадбанк в этом году нарастил кредитный портфель малого бизнеса на 480 млн.грн.

Кредитный портфель микро-, малого и среднего бизнеса (МСБ) в Ощадбанке с начала 2019 года вырос более чем на 480 млн. грн. и превысил 4,5 млрд. грн. Об этом сообщает пресс-служба банка. 

[ Дальше ] 17 Май, 2019 | 3 комментариев | Размещено в банк, кредит, МСБ, Украина |

Автозаповнення платіжних доручень для сплати податків фізичними особами доступно в «Електронному кабінеті»

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що в «Електронному кабінеті» для фізичних осіб реалізовано автоматичне заповнення основних реквізитів платіжного доручення на підставі облікових даних платника, відомостей щодо рахунків для зарахування платежів до бюджетів. 

Кредобанк підписав угоду про партнерство в реалізації програми JCB Finance в Україні 

Кредобанк та британська компанія JCB підписали угоду про ексклюзивне партнерство в реалізації програми JCB Finance на території України, яка дозволить українським підприємствам купувати сільськогосподарську та будівельну техніку виробництва всесвітньо відомого британського бренду JCB у кредит та лізинг на найвигідніших умовах . Підписання відбулося під час Весняного ділового форуму – однієї з найбільших бізнес-подій року в […]

ПриватБанк упростил условия предоставления гарантий для участия в закупках ProZorro

ПриватБанк упростил условия за тендерным гарантиям без обеспечения для участия в закупках ProZorro. Теперь клиент будет платить единую комиссию в зависимости от суммы гарантии на момент ее оформления. Об этом сообщила пресс-служба банка.  

ЕБРР и ЕС запустили кредитную линию для поддержки малого и среднего бизнеса в Украине

Кредитная линия предусматривает поддержку частных компаний, которые зарегистрированы в Украине и имеют до 250 работников, при этом заемщики смогут получить долгосрочные кредиты в сумме до 3 млн евро в гривневом эквиваленте. 

<