| RSS

accounting outsourcing in ukraine

УАФІК стала асоційованим членом загальноєвропейської ініціативи — European Digital Finance Association (EDFA)

31 березня Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній розпочала співпрацю з профільним європейським галузевим органом, який представляє спільноту цифрових фінансів усієї Європи. Зазначимо, що УАФІК стала першою асоціацією не з Європейського Союзу, що долучилася до EDFA, серед членів якої вже 16 фінтех асоціацій з європейських країн. 

[ Дальше ] 1 Апрель, 2022 | Нет комментариев | Размещено в Украина, финансы |

Пропозиція для банків, державних та приватних компаній України.

Друзі, можемо запропонувати максимально швидке розміщення чи міграцію вашої ІТ-інфраструктури до наших сучасних дата-центрів в Латвії (Рига) та в Австрії (Відень). 

Звітність через СОНАТУ та технічна підтримка

Задля підтримки українських підприємств усі користувачі програми СОНАТА можуть звернутися до нас та отримати кваліфіковану допомогу у вирішенні своїх питань щодо звітності! Допомагаємо всім! 

ЄСВ: коли підприємці-єдинники, що мають основне місце роботи, подають Додаток 1 до Декларації платника єдиного податку?

Підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, які мають основне місце роботи, звільняються від сплати за себе єдиного внеску за місяці звітного періоду, за які роботодавцем було сплачено страховий внесок за таких осіб у розмірі не менше мінімального страхового внеску (частина шоста ст. 4 Закону України від 08.07.2010 №2464-VI «Про збір та […]

Держстат розробив чат-бот «Пошук за ЄДРПОУ»

Держстат розробив для смартфонів, планшетів та ПК чат-бот «Пошук за ЄДРПОУ», який працює в безкоштовному  месенджері «Telegram», що дозволяє отримати інформацію щодо форм статистичної звітності, за якими респондент залучений до звітування. 

ПриватБанк снижает ставки по кредитам «КУБ»

В январе 2022 г. ПриватБанк снижает ставки кредитования для малого бизнеса и предпринимателей. Как сообщил руководитель Дирекции обслуживания бизнес клиентов ПриватБанка Евгений Заиграев, при регистрации на сайте для новых заемщиков будет действовать льготная ставка кредитования по программе финансирования предпринимателей «КУБ». Акционная ставка составляет 1,4% в месяц от первоначальной суммы кредита за первые полгода и 1,2% […]

Податкові новації в 2022 році

Основні положення Закону України від 30.11.2021 № 1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

<