| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Кредобанк впровадив можливість сплати за кредитами онлайн

Клієнти Кредобанку отримали можливість здійснювати планові платежі за отриманими в банку кредитами фізичних осіб через мережу Інтернет. Новий дистанційний сервіс, запроваджений банком у травні, працює з платіжними картами будь-якого банку України. 

Чистая прибыль Идея банка за 3 месяца 2020 года упала на 38,2%

Чистая прибыль Идея банка за 3 месяца 2020 года составила 48,9 млн. грн., сократившись на 38,2% по сравнению с аналогичным периодом 2019 года. Об этом сообщает BankNews со ссылкой на финансовую отчетность банка. 

EBRD ups drive to source local currency financing and strengthen economies against coronavirus

The European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) has stepped up its drive to source local currency financing, allowing it to continue local currency lending to the countries where it invests and strengthening these economies as they grapple with the impact of the coronavirus pandemic. 

Процентные доходы Правэкс-банка за 3 месяца 2020 года упали на 9,3%

Чистый убыток Правэкс-банка  за 3 месяца 2020 года составил 28,8 млн. грн. по сравнению с убытком в размере 24,6 млн. грн. по итогам 3 месяцев 2019 года. Об этом сообщает Banknews со ссылкой на финотчетность банка. 

Чистий прибуток Групи Інтеза Санпаоло за 1-й кв.2020 року виріс на 9.6%

Результати за перший квартал 2020 року показують здатність Групи Інтеза Санпаоло ефективно протистояти складним наслідкам епідемії COVID-19. Вони відображають як стійку прибутковість Групи, яка пояснюється сильною капіталізацією і ліквідністю, стійкою і диверсифікованою бізнес-моделлю і стратегічною гнучкістю в управлінні операційними витратами та підтримкою Італії, що включає прагнення стати зразковою моделлю з точки зору стабільності та соціальної […]

[ Дальше ] 20 Май, 2020 | Нет комментариев | Размещено в банк, Италия, финансы |

100 днів: результати Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»

462 кредити на загальну суму трохи більше четверть мільярда гривень (283,5 млн грн) і дев’ять банків-партнери — такими є результати реалізації Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» станом на 15 травня 2020 року. 

Ryanair отчиталась о росте годовой прибыли на 13%

Ryanair в понедельник отчиталась о прибыли после уплаты налогов в размере  1 миллиарда евро ($1,08 миллиарда) за год, завершившийся 31 марта, но сообщила, что не может дать прогноз на текущий год из-за COVID-19, и сократила целевой показатель пассажиропотока на текущий год еще на 20%. 





<