| RSS

За третій квартал 2019 року ЄСВ необхідно сплатити на нові рахунки та не пізніше 18 жовтня

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області наголошують, що платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) є, зокрема, фізичні особи — підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування (єдиний податок). 

Переговоры Украины с МВФ застопорились из-за ПриватБанка — замглавы Нацбанка

Переговоры Украины с Международным валютным фондом о новой программе могут затормозиться из-за спора между государством и влиятельным магнатом за контроль над национализированным ПриватБанком, сказала Рейтер замглавы Национального банка Екатерина Рожкова. 

[ Дальше ] 11 Октябрь, 2019 | Нет комментариев | Размещено в банк, Украина, финансы |

ОТП Банк отримав 25 млн доларів на кредити малому бізнесу від ЄБРР та ЄС

Європейський Союз (ЄС), Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та банки-партнери, у тому числі ОТП Банк, підписали нову угоду про фінансування малого бізнесу у місцевій валюті на суму еквівалентну майже 70 млн євро. Кошти виділили у межах програми EU4Business, метою якої є покращення доступу до фінансування підприємств малого та середнього бізнесу в Україні. ОТП Банк […]

[ Дальше ] 10 Октябрь, 2019 | Нет комментариев | Размещено в банк, кредит, Украина, финансы |

Белоруссия планирует занять на внешних рынках в 2020 году $1,5 млрд

Белоруссия планирует занять на внешних рынках в 2020 году $1,5 миллиарда для частичного рефинансирования выплат по внешнему долгу, которые составят около $3,5 миллиарда, сказал журналистам в четверг министр финансов Максим Ермолович.  

Россия и Турция будут рассчитываться между собой в национальных валютах

Правительства России и Турции подписали 4 октября соглашение о расчетах и платежах, целью которого является постепенный переход к использованию национальных валют в операциях между странами, создание инфраструктуры финансового рынка и повышение привлекательности рубля и лиры для субъектов экономики, говорится в сообщении Минфина РФ. 

[ Дальше ] 9 Октябрь, 2019 | 1 комментарий | Размещено в платежи, Россия, Турция, финансы |

ОТП банк збільшив максимальну суму кредитів готівкою до 750 000 гривень

ОТП банк збільшив максимальну суму кредитів готівкою на будь-які потреби і тепер клієнти можуть отримати кредит готівкою до 750 000 гривень в рамках продукту «Універсальний XXL». 

Індекс цін на житло в Україні в першому півріччі 2019 року зріс

За 6 місяців 2019 року індекс цін на житло в Україні на первинному ринку зріс на 6%, а на вторинному — на майже 12% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться в даних Державної служби статистики України. 

<