| RSS

accounting outsourcing in ukraine

З початку війни клієнти ПриватБанку отримали на касах торгівельних точок понад 1 млрд грн готівки

З початку воєнних дій в Україні клієнти ПриватБанку отримали через торгові точки понад 1 млрд грн готівки завдяки сервісу “Готівка на касі”. Така послуга дає можливість при покупці товару на касі магазину отримати кошти з вашої банківської картки — від 500 до 6 тис грн. В умовах воєнного стану це безпечніше, ніж пошук банкомату для […]

ПриватБанк подвоїть цифрові чайові кращим офіціантам кафе та ресторанів

ПриватБанк подвоїть чайові найбільш активним офіціантам українських кафе і ресторанів, якщо вони отримуватимуть подяку від клієнтів у безготівковій формі через POS-термінали ПриватБанку на картки Mastercard. 

У 2020р. в м.Києві прийнято в експлуатацію 285,7 тис.м² житла

У 2020р. в м.Києві прийнято в експлуатацію 285,7 тис.м² загальної площі житлових будівель, з яких 3,4 тис.м2 (або 1,2% загального обсягу житла) – відповідно до Порядку прийняття в експлуатацію об’єктів, збудованих без дозвільного документа на виконання будівельних робіт, затвердженого наказом Мінрегіону від 03.07.2018 №158 (зі змінами) (далі – Порядок). 

Каждый пятый одессит оплачивает проезд в транспорте QR-кодами ПриватБанка.

  В декабре 2021 года каждый пятый одессит оплачивал проезд в городском транспорте QR-кодами ПриватБанка. Так, за последний месяц прошлого года одесситы приобрели через QR-код ПриватБанка 204,3 тыс. билетов за проезд в коммунальном транспорте, что на 70% больше, чем в ноябре прошлого года. 

Українці повинні відновлювати SIM-карти за паспортом

Сьогодні набирають чинності зміни до закону про електронні комунікації. Українці повинні обов’язково відновлювати втрачені SIM-карти, надаючі власні паспортні дані. 

[ Дальше ] 2 Январь, 2022 | Нет комментариев | Размещено в ИТ, ритейл, рынки, Украина |

В Україні зменшилося виробництво молока на 5,2%

За січень-квітень 2021 року виробництво молока в Україні зменшилось на 5,2% порівняно з аналогічним періодом 2020 року, до 2,52 млн тонн. Про це повідомляє Державна служба статистики. 

Bitcoin обвалився до мінімуму за 14 тижнів

Вартість найпопулярнішої у світі криптовалюти Bitcoin опустилася до 38 585 доларів США на тлі низки негативних новин за останні тижні. Про це повідомляє CNBC. 

<