| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Прибуток ОТП Банку за підсумками минулого року склав більше 2,5 млрд. грн.

ОТП Банк зафіксував у минулому році 2,54 млрд. грн. чистого прибутку, згідно з даними фінансового звіту за МСФЗ, завдяки прибутковій операційній діяльності та послідовній реалізації збалансованої кредитно-фінансової політики. 

[ Дальше ] 17 Апрель, 2020 | Нет комментариев | Размещено в активы, банк, Украина |

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПрАТ «СК «РАРИТЕТ» на рівні uaA

Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу ПрАТ «СК «РАРИТЕТ» на рівні uaA, прогноз рейтингу «стабільний». 

Ідея Банк за 3 квартали 2019 року отримав прибуток 286 млн. грн.

Ідея Банк, що входить до складу фінансової групи Getin Holding S.A. (Польща), за дев’ять місяців (січень-вересень) 2019 року отримав прибуток у сумі 286 млн. грн. Про це повідомила пресс-служба банку. 

У другому кварталі 2019 року ОТП Банк наростив прибуток до 1,26 млрд грн

Згідно з даними фінансового звіту за МСФЗ за підсумками другого кварталу 2019 року ОТП Банк продовжив вести прибуткову операційну діяльність з позитивним фінансовим результатом у розмірі     468,98 млн грн, наростивши прибуток з початку року до 1,26 млрд. грн. Про це повідомила пресс-служба банку.  

Чистий прибуток Інтеза Санпаоло в 1H2019 виріс на 4%

На засіданні Ради Директорів Інтеза Санпаоло затверджено консолідовану фінансову звітність Групи Інтеза Санпаоло за перше півріччя 2019 року станом на 30 червня 2019 року. Про повідомила прес-служба ПРАВЕКС БАНКУ. 

Активы пенсионного фонда «ОТП Пенсия» превысили 150 млн. грн.

Негосударственный пенсионный фонд «ОТП Пенсия», учредителем которого является ООО «КУА «ОТП Капитал», продолжает активно расти: активы фонда превысили 150 млн. грн. Это стало возможным благодаря увеличению активных вкладчиков, регулярным пополнениям, а также высокой доходности, которую генерирует фонд. Об этом сообщили в ОТП банке. 

Активы Укрсиббанка за три месяца сократились на 5,3%

Чистая прибыль УкрСиббанка (Киев) по итогам января-марта 2019 года составила 622,927 млн. грн., что на 1,8% больше, чем за аналогичный период 2018 года, сообщается в квартальной отчетности банка. 

[ Дальше ] 17 Май, 2019 | 1 комментарий | Размещено в активы, банк, Украина |
<