| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Райф отримав понад 2,3 млрд. прибутку у 1 півріччі 2021 р.

Райффайзен Банк отримав прибуток у 2 кварталі 2021 року у розмірі 1,25 млрд грн, а з початку року наростаючим підсумком прибуток банку склав 2,33 млрд грн. Як і у попередні періоди, такий результат є одним із найкращих серед українських банків. 

Фонд гарантування відновив контроль над одним із найбільших зомбі-банків – ПАТ «Златобанк»

02 лютого 2021 року Фонду гарантування вкладів фізичних осіб вдалося поставити крапку в тривалій боротьбі за відновлення контролю над ПАТ «Златобанк». Тим самим один із найбільших зомбі-банків, всупереч шаленій протидії колишніх власників, повернувся у правову площину. А значить – продовжиться повноцінна процедура ліквідації неплатоспроможного банку, відновиться розрахунок із вкладниками та кредиторами. 

Обзор наличного и межбанковского рынков за 23.12.2020

Финансовый обзор Наличный рынок

[ Дальше ] 23 Декабрь, 2020 | 2 комментариев | Размещено в активы, банк, валюта |

РБІ: Чистий відсотковий дохід знизився на 2% за 9 місяців

Чистий відсотковий дохід знизився на 2% через знецінення валют декількох країн ЦСЄ і зниження облікових ставок;  чистий комісійний дохід знизився на 3%, головним чином, через локдаун у другому кварталі

Прибуток ОТП Банку у третьому кварталі 2020 року перевищив 1,5 млрд грн

Згідно з даними фінансового звіту за МСФЗ за підсумками роботи в третьому кварталі 2020 року ОТП Банк зафіксував позитивний фінансовий результат у розмірі 924,34 млн грн. Таким чином, наростаючим підсумком з початку року чистий прибуток банку після оподаткування склав 1,51 млрд грн. 

[ Дальше ] 9 Ноябрь, 2020 | Нет комментариев | Размещено в активы, банк, Украина |

Украинский стартап PRNEWS.IO выпустит конвертируемые облигации на 2 млн евро

Эстонский офис украинской интернет-компании PRNEWS намерен выпустить конвертируемые облигации на сумму в 2  млн. евро посредством частного размещения. Привлеченные средства будут направлены на реализацию планов компании по экспансии на зарубежных рынках.

У першому півріччі 2020 року ОТП Банк задекларував 589 млн. грн. прибутку

Згідно з даними фінансового звіту за МСФЗ, за підсумками першого півріччя 2020 року ОТП Банк зафіксував 589 млн. грн. чистого прибутку. Чистий комісійний дохід ОТП Банку в звітному періоді склав 549,8 млн. грн., а чистий процентний дохід за 6 місяців – 1,8 млрд. грн. 

<