| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Freedom Finance Ukraine підвів підсумки 2021 року

Для Freedom Finance 2021 рік був наповнений викликами та досягненнями, новими проєктами та перемогами.- Ринкова капіталізація Freedom Holding Corp. перевищила $4 млрд. 

Укрексімбанк організовує розміщення облігацій Києва серії «О»

АТ «Укрексімбанк» як Організатор розміщення випуску облігацій внутрішніх місцевих позик Київської міської ради серії «О» (далі – Облігації) оприлюднює публічну пропозицію Облігацій в процесі емісії.

[ Дальше ] 3 Декабрь, 2021 | Нет комментариев | Размещено в банк, облигации, Украина |

Україна завершила розміщення єврооблігацій на суму 1,25 млрд. доларів США з погашенням в 2029 році

30 квітня 2021 року Україна провела розрахунки за новим випуском облігацій зовнішніх державних позик (єврооблігацій) на суму 1 250 000 000 доларів США з погашенням в 2029 році.  4 травня єврооблігації будуть включені в офіційний список та допущені до торгів на головному ринку біржі London Stock Exchange. Це перше розміщення суверенних єврооблігацій України на Лондонській […]

ПриватБанк запустил услугу покупки ценных бумаг в обновленной веб версии Приват24

ПриватБанк запустил операции с ценными бумагами в обновленной версии Приват24 2.0 WEB. Обновленная версия включает в себя как доступные ранее возможности покупки и управления портфелем ценных бумаг в режиме online, так и новые идеи и функции. 

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг та рейтинг інвестиційної привабливості міста Біла Церква

Національне рейтингове агентство ІВІ-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу м. Біла Церква на рівні uaBBB+ з прогнозом «у розвитку» та рейтингу інвестиційної привабливості на рівні invА-.

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг цільових облігацій ТОВ «Укржилстрой плюс»

Національне уповноважене рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу цільових облігацій ТОВ «Укржилстрой плюс» серії В на рівні uaC, прогноз «у розвитку». 

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій СП «Оптіма-Фарм, ЛТД»

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових незабезпечених облігацій СП «Оптіма-Фарм, ЛТД» серії А на рівні uaВВВ, прогноз «у розвитку». 

<