| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Вклад «Подвійний результат»: висока прибутковість та європейська надійність

Минулого тижня завершився черговий інвестиційний період фонду «ОТП Подвійний результат», що є частиною сумісного продукту компанії ОТП Капітал та ОТП Банк. Цього року фонд традиційно показав високі результати діяльності – близько 17% річних для інвесторів.  Важливою перевагою даного фонду є й те, що дохід виплачується у вигляді дивідендів, тому оподатковується за значно нижчою ставкою податку на […]

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг дисконтних облігацій ТОВ «СУЧАСНИЙ ФАКТОРИНГ» на рівні uaBBB–

Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу дисконтних облігацій ТОВ «СУЧАСНИЙ ФАКТОРИНГ» на рівні uaBBB–, прогноз рейтингу «у розвитку». 

Ryanair отчиталась о росте годовой прибыли на 13%

Ryanair в понедельник отчиталась о прибыли после уплаты налогов в размере  1 миллиарда евро ($1,08 миллиарда) за год, завершившийся 31 марта, но сообщила, что не может дать прогноз на текущий год из-за COVID-19, и сократила целевой показатель пассажиропотока на текущий год еще на 20%. 

ПриватБанк запустил услугу купли-продажи ОВГЗ онлайн

20 марта 2020 года ПриватБанк расширил для своих клиентов перечень услуг с ценными бумагами, предоставив возможность покупать и продавать облигации внутреннего государственного займа (ОВГЗ) в режиме online в веб версии Приват24. 

Промінвестбанк продано на біржі ПФТС за 269 млн. грн.

Пакет акцій ПАТ «Промінвестбанк» у розмірі 99,7726% був проданий в рамках виконавчого провадження на торгах фондової біржі ПФТС за 268 709,96 тис. грн. Результати аукціону від 4 березня розміщені на сайті біржі без вказівки покупця.

Dow Jones потерял более 1.000 пунктов из-за усиления опасений глобальной рецессии

Индекс Dow Jones снизился более чем на 1.000 пунктов на торгах в пятницу в третий раз на этой неделе из-за опасений инвесторов, вызванных распространением коронавируса, грозящим мировой экономике рецессией. 

Укрексімбанк розмістив субординований борг на суму 100 млн. долл. на 10 років

Державний експортно-імпортний банк України успішно завершив залучення субординованого боргу на міжнародних ринках капіталу з терміном 10 років на суму 100 млн. долл. Про це повідомила пресс-служба банку. 

<