| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Ще один банк вийшов на ринок ЕЦП

Креді Агріколь отримав від Національного банку України статус кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, про що свідчить відповідний запис у Довірчому списку. Наразі такий статус мають всього два комерційних банки в Україні. З часом клієнти Креді Агріколь зможуть отримати послуги кваліфікованого електронного підпису (КЕП) за допомогою системи Клієнт-банк. Це ефективне рішення віддаленої ідентифікації, яке дозволяє компаніям […]

[ Дальше ] 16 Январь, 2021 | 2 комментариев | Размещено в банк, ИТ, ритейл, Украина |

Майже 40% позичальників банку «Аркада» подали заявки на проведення реструктуризації іпотечних кредитів

Кількість охочих приєднатися до програми реструктуризації заборгованості за іпотечними кредитами фізичних осіб, запровадженої Фондом гарантування, зростає. На сьогодні майже 40% позичальників АТ АКБ «Аркада» подали до банку відповідні заявки. 

На свята абоненти lifecell удвічі більше вітали одне одного в месенджерах

lifecell підбив підсумки споживання послуг мобільного зв’язку під час святкування Нового року та Різдва. Найбільше вітань українці передавали за допомогою мобільного інтернету. У святкові дні (25 грудня і 31 грудня 2020-го та 1, 6, 7 січня 2021-го) споживання 4G-трафіку зросло на 50% проти аналогічного періоду минулого року. 

[ Дальше ] 13 Январь, 2021 | 1 комментарий | Размещено в ИТ, ритейл, Украина |

До фіскального серверу ДПС передано 112 млн документів з використанням програмних РРО

За п’ять місяців роботи програмних реєстраторів розрахункових операцій (станом на 1 січня 2021 року) 6,6 тис. суб’єктів господарювання зареєстрували 61,1 тис. ПРРО та передали для реєстрації до фіскального серверу ДПС більше 112 млн документів.

У 2020 українці безготівково скупилися на 325 мільярдів

У 2020 році українці сплатили через мережу торгових терміналів ПриватБанку понад 325 млрд грн, що на 31% більше, ніж за підсумками 2019 року (248 млрд грн). За даними ПриватБанку, кількість безготівкових оплат картками і безконтактними гаджетами за рік впевнено зросла на 26% — з 1,2 до 1,6 млрд транзакцій. 

Стоит ли инвестировать в биткоин?

Если вы пропустили — на рынке криптовалюты снова интересно. Цена биткоина побила рекорды трехлетней давности, курс превысил $27000 и стремительно приближается к $30000. Мнения относительно будущего монеты разделились — кто-то считает, что перед нами очередной пузырь, другие же уверены, что финансовый рынок уже не будет прежним и в долгосрочной перспективе биткоин сильно подорожает. Признаюсь — я […]

ТОП-25 пам’ятних монет, які ввели в обіг у 2020 році.

Монетний двір Національного банку України кожного року поповнюється новими пам’ятними монетами, починаючи з 1998 року, тоді була виготовлена перша пам’ятна монета «Київський псалтир», в у 2018 році розпочато виготовлення пам’ятних монет з новітнього сплаву на основі цинку. У 2020 році станом на 10 грудня було введено в обіг 30 монет. 

[ Дальше ] 17 Декабрь, 2020 | Нет комментариев | Размещено в металлы, НБУ, ритейл, Украина |
<