| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Укрпошта за 2 місяці війни доставила понад 926 тонн експорту

Укрпошта нарощує обсяги експорту. За березень-квітень компанія доставила понад 926 тонн експортних відправлень до країн світу. Пік експортних відправлень припав на квітень: українці відправили за кордон Укрпоштою лише в квітні понад 300 тис посилок загальною вагою майже 750 тонн. Тобто, обсяги експорту за квітень в чотири рази перевищують обсяги експорту за березень. Для порівняння, обсяг […]

Вимушені переселенці можуть отримати допомогу від World Food Programme ООН через Western Union в ПриватБанку

Всесвітня продовольча програма ООН (World Food Programme, WFP) розпочинає виплату грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам в Україні через Western Union. Сума допомоги дорівнює 2 220 грн на особу та до 6 660 грн на родину.

Клієнти ПриватБанку можуть отримати виплати для внутрішньо переміщених осіб на картку єПідтримка 

Якщо через війну вам довелося покинути домівку та евакуюватися в більш безпечні регіони України, то ви можете отримати статус ВПО та виплату від держави для себе та своїх дітей — в Дії за кілька кліків. 

lifecell докладає максимум зусиль для забезпечення зв’язку під час війни

Команда мобільного оператора lifecell робить свій внесок в наближення перемоги України у війні з росією. Технічні спеціалісти з початку бойових дій на території України роблять усе можливе, щоб забезпечувати безперервність роботи мобільної мережі. 

[ Дальше ] 24 Март, 2022 | Нет комментариев | Размещено в ИТ, кризис, Украина |

Кредобанк виділив понад 2 мільйони гривень на оборонні та гуманітарні потреби України

З перших днів військової агресії Росії проти України Кредобанк забезпечив безперебійну роботу та здійснення всіх платежів, а також активно допомагає обороні України та в евакуації громадян із зон бойових дій. Загальна сума витрат банку на ці потреби перевищила 2 мільйони гривень. 

[ Дальше ] 8 Март, 2022 | Нет комментариев | Размещено в банк, кризис, Украина |

«АТБ» впровадив обмеження щодо продажу товарів соціальної групи

Для запобігання штучному дефіциту та ажіотажу на товари соціальної групи мережа супермаркетів «АТБ» з понеділка впровадила обмеження щодо продажу цієї позиції — не більше двох одиниць одному покупцю. 

[ Дальше ] 2 Март, 2022 | Нет комментариев | Размещено в жизнь, кризис, Украина |

Нова пошта відкриває рахунки для перевезення гуманітарної допомоги

Група компаній «Нова пошта» відкрила рахунки для фінансування перевезень гуманітарної допомоги, — йдеться у повідомленні на сайті компанії. 

<