| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Аутсорсинг бухгалтерских услуг в Украине

1. Характеристика рынка аутсорсинга бухгалтерских услуг в Украине Основными тенденциями, которые закрепились на рынке аутсорсинга бухгалтерских услуг в мире, являются: 1. Переход к безбумажному документообороту и роботизации бухгалтерских процессов. 2. Эксперименты технологичных компаний с решениями, направленными на ускорение и удешевление бухгалтерских процессов.

Чистий дохід Укрпошти за 6 місяців 2020 р. склав майже 4,3 млрд.грн.

Національний поштовий оператор за 6 місяців поточного року збільшив чистий дохід на 12,6% в порівнянні з аналогічними показниками 2019 року, який склав близько 4,3 млрд. грн. Чистий прибуток Укрпошти за півроку склав 42,7 млн. грн. (+477,5 млн. грн. по відношенню до 1-го півріччя 2019 року). 

Укрпошта першою серед компаній приєдналась до онлайн-платформи «Факторинг Хаб»

АТ «Укрпошта» першою серед компаній приєдналась до онлайн-платформи «Факторинг Хаб». Для всіх учасників, які беруть участь у закупівлях національного поштового оператора на Prozorro, з’явилася додаткова можливість через онлайн-платформу розширити стандартні способи фінансування із використанням факторингу. 

ПриватБанк будет доплачивать за международные переводы RIA

ПриватБанк будет доплачивать 100 гривен клиентам, которые пользуются для иностранных переводов средств системой RIA. Такой кэшбек получит каждый, кто получает или отправляет международный перевод RIA на карты Mastercard ПриватБанка на сумму от 50 долларов и оплатит картой покупки (не менее 3 покупок на сумму от 50 грн). Кэшбек будут выплачивать с июля по октябрь 2020 […]

Реквизиты для уплаты коммунальных платежей в Киеве

Реквизиты для уплаты коммунальных платежей в Киеве (Соломенский район) по состоянию на 01.07.2020 года:

Кредобанк впровадив можливість сплати за кредитами онлайн

Клієнти Кредобанку отримали можливість здійснювати планові платежі за отриманими в банку кредитами фізичних осіб через мережу Інтернет. Новий дистанційний сервіс, запроваджений банком у травні, працює з платіжними картами будь-якого банку України. 

Покупки на карантині: на 43% більше українців купують товари першої необхідності в інтернеті — дослідження Mastercard

Карантин вплинув на те, як українці роблять покупки. За результатами дослідження Mastercard, проведеного в травні 2020 року, кожен другий опитаний зазначив, що став купувати онлайн частіше, ніж будь-коли. При цьому кількість людей, які купують в інтернеті товари першої необхідності, збільшилася на 43%. Серед найбільш популярних «карантинних» покупок — кухонне приладдя (27%), книги (25%) і beauty […]

<