| RSS

Идея Банк выставлен на продажу

Собственник Идея Банка — польский Getin Holding S.A. — выставил украинскую «дочку» на продажу. 

3,25% жителів Польщі — Українці, стверждують Selektivv

Останні дані польської дослідницької фірми Selektivv стверджують, що 3,25 відсотки жителів Польщі – це Українці. Тобто близько 1,25 млн. (від 38,5 млн. населення загалом). До цього моменту більш точних даних не вдавалося отримати жодному адміністративному органу, оскільки через високу мобільність працівників з України в Польщі їх порахувати об’єктивно складно.

[ Дальше ] 28 Сентябрь, 2019 | Нет комментариев | Размещено в Аналитика, Польша, Украина |

Польские ВУЗы в 2018 году закончили 7,3 тыс. украинцев

Польские ВУЗы в 2018 году закончили 7333 украинца (4686 девушек и 2647 юношей), что является наибольшим показателем за все время наблюдения. Об этом сообщает Banknews со ссылкой на данные Glowny Urzad Statystyczny.

Потребление электроэнергии в Украине в 1,57 раз меньше, чем в Европе

Потребление электроэнергии в Украине в 2018 году было в 1,57 раз меньше, чем в среднем по Европе. Об этом сообщает Banknews со ссылкой на сообщение ООО «Киевские энергетические услуги». 

Кредобанк запровадив миттєві карткові перекази з Європи

«Кредобанк» запровадив можливість отримання на платіжні карти Mastercard банку миттєвих  переказів з карток європейських банків. Відтепер клієнти «Кредобанку» — держателі карт Mastercard  можуть переказати кошти з карти Mastercard будь-якого європейського банку, які будуть зараховані на карту протягом однієї хвилини. З нагоди старту сервісу переказ здійснюється без комісії та конвертацій. 

Кредобанк запроваджує безкоштовну видачу карти Złotówka у польських злотих

Кредобанк змінює умови обслуговування карти в польських злотих «Złotówka», яка дозволяє безкоштовно отримувати готівку в банкоматах України та Польщі та отримувати перекази з Польщі за зниженим тарифом. Відтепер отримати карту «Złotówka» можна безкоштовно та за кілька хвилин. Про це повідомила прес-служба банку. 

УКРГАЗБАНК увеличивает торговое финансирование для клиентов МСБ

УКРГАЗБАНК внедряет новый инструмент торгового финансирования для поддержки внешнеэкономической деятельности своих клиентов сегмента МСБ при импортных операциях с Польшей. Об этом сообщила пресс-служба банка. 

<