| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Голова наглядової Ради ПриватБанку Шерон Іскі подякувала керівництву польського фінансового нагляду

Голова наглядової Ради ПриватБанку Шерон Іскі подякувала керівництву польського фінансового нагляду за партнерську підтримку банку під час війни. 

[ Дальше ] 20 Май, 2022 | 1 комментарий | Размещено в банк, кадры, Польша, Украина |

Укрпошта за 2 місяці війни доставила понад 926 тонн експорту

Укрпошта нарощує обсяги експорту. За березень-квітень компанія доставила понад 926 тонн експортних відправлень до країн світу. Пік експортних відправлень припав на квітень: українці відправили за кордон Укрпоштою лише в квітні понад 300 тис посилок загальною вагою майже 750 тонн. Тобто, обсяги експорту за квітень в чотири рази перевищують обсяги експорту за березень. Для порівняння, обсяг […]

PKO Bank Polski виділив на допомогу українцям майже 70 мільйонів гривень

Станом на сьогодні на рахунок благодійного фонду акціонера Кредобанку PKO Bank Polski перераховано майже 10 мільйонів злотих. Фінансову допомогу отримують громадські організації, які безпосередньо опікуються українськими біженцями, що перебувають на території Польщі. Наразі благодійний фонд „Fundacja PKO Banku Polskiego” підтримав 30 таких організацій на суму понад 3,5 мільйона злотих. 

Обмін гривні можливий у кількох десятках відділень PKO Bank Polski

З п’ятниці, 25 березня, громадяни України можуть обміняти максимум 10 000 гривень на одного дорослого – початково, обмін буде можливим у 52 вибраних відділеннях PKO Bank Polski. Згодом таких відділень буде 100. 

WhitePress підтримує українські медіа: звернення до видавців

Шановні видавці! Головний офіс WhitePress виступив з ініціативою щодо підтримки незалежних медіа в Україні. WhitePress закликає європейських рекламодавців замовляти публікації на українських сайтах та порталах через свою платформу з розповсюдження контенту. Це спосіб допомогти українським видавцям та копірайтерам заробляти у ці важкі часи. 

[ Дальше ] 10 Март, 2022 | Нет комментариев | Размещено в ИТ, Польша, Украина |

Кредобанк запустив швидкі транскордонні перекази з Польщі в Україну

Кредобанк впровадив інноваційну послугу – швидкі перекази з Польщі в Україну на рахунок у Кредобанку. Тривалість переказу – від 15 хвилин в залежності від способу та часу відправки переказу, вартість – від 0 злотих. 

[ Дальше ] 15 Декабрь, 2021 | Нет комментариев | Размещено в банк, Платежи, Польша, Украина |

ПУМБ досяг попередньої угоди про купівлю АТ «Ідея Банк»

АТ «Перший Український Міжнародний Банк» (ПУМБ) досяг домовленості щодо ключових умов придбання 100% акцій АТ «Ідея Банк» з польською фінансовою групою Getin Holding S.A. Сторони планують завершити угоду до кінця 1 кварталу 2022р, після отримання необхідних дозволів Національного банку України та Антимонопольного комітету. 

<