| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Обмін гривні можливий у кількох десятках відділень PKO Bank Polski

З п’ятниці, 25 березня, громадяни України можуть обміняти максимум 10 000 гривень на одного дорослого – початково, обмін буде можливим у 52 вибраних відділеннях PKO Bank Polski. Згодом таких відділень буде 100. 

  • Банк не стягує комісію за обмін та не застосовує валютний спред.
  • Для здійснення обмінної операції необхідно пред’явити паспорт громадянина України для виїзду за кордон або паспорт громадянина України (ID-картка, видана після 2016 року).
  • Програма обміну гривні на злоті є результатом співпраці Національного Банку Польщі та Національного Банку України за участі PKO Bank Polski.

З 25 березня громадяни України можуть обміняти гривню на злоті в 52 відділеннях PKO Bank Polski, планується запуск послуги ще в 48 відділеннях. На одну особу, старшу 18 років, можна обміняти до 10 000 гривень. Документом, що дозволяє здійснювати операцію, є паспорт громадянина України (ID-картка видана після 2016 року) або паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Механізм обміну гривні є результатом співпраці Національного Банку Польщі та Національного Банку України, а PKO Bank Polski працюватиме з операційною частиною купівлі гривні, яку згодом викупить НБП. Це ще одна важлива ініціатива, до якої долучився PKO Bank Polski, спрямована на розширення наявних можливостей для громадян України.

PKO Bank Polski разом з НБП та НБУ підтримує Українців, які знайшли прихисток у Польщі в наслідок російського вторгнення. У відповідь на величезну потребу в обміні гривні, яку привезли біженці, банк розпочинає обмін української валюти на злоті. З п’ятниці, 25 березня, кожен повнолітній громадянин України, який має відповідний документ, що посвідчує особу, може обміняти до 10 тис. гривень у вибраних відділеннях PKO Bank Polski. Обмін поширюється тільки на банкноти номіналом 100, 200, 500 і 1000 гривень. На першому етапі це можливо в 52 відділеннях банку, на другому – в ще 48 відділеннях.

«Обмін готівкової гривні біженцями, які були вимушені виїхати з України, став нагальною проблемою, яку потрібно розв’язати. У співпраці з Національним Банком Польщі наш банк пропонує рішення, яке допоможе біженцям та полегшить їхнє перебування в Польщі. Це ще один дуже важливий елемент підтримки Українців, якого не було на ринку. Відділення PKO Bank Polski стануть місцем, де громадяни України зможуть легко обміняти українську валюту. Запуск валютної програми є для них конкретною підтримкою у цей непростий час», – наголошує Івона Дуда, Голова Правління PKO Bank Polski.

«Багато представників хороброго Українського Народу, рятуючись від злочинної агресії, були змушені виїхати до Польщі. Часто, маючи при собі лише гривні (взяті нашвидкуруч), які до цієї пори не могли обміняти на злоті. З першого дня війни ми разом із друзями з Національного Банку України працювали в НБП, щоб розв’язати цю проблему. Важливо, щоб героїчні захисники України знали, що ми піклуємося про їхні родини. Я дуже радий, що це важливе для біженців питання вирішено» — сказав проф. Адам Глапінський, Голова Національного Банку Польщі.

Ліміт обміну на одну особу становить 10 тисяч гривень, приймаються банкноти номіналом 100, 200, 500 і 1000 гривень. Особа, яка хоче обміняти гривню, повинна пред’явити паспорт громадянина України для виїзду за кордон або паспорт громадянина України (ID-картка видана після 2016 року). Одна особа може здійснити обмін кілька разів, але загальна вартість обміну не може перевищувати 10 000 гривень Обмін можуть здійснювати лише особи, яким виповнилося 18 років. Банк не стягує комісію за транзакції та не застосовує фінансовий спред. Обмін здійснюється за курсом, встановленим Національним Банком України та переданим до Національного Банку Польщі, а потім до PKO Bank Polski. Усі гривні, придбані PKO Bank Polski, будуть продані Національному Банку Польщі, який після завершення закупівлі продасть їх Національному Банку України. І PKO Bank Polski, і Національний Банк Польщі використовують однаковий обмінний курс, а це означає, що жоден зі згаданих вище банків не заробляє гроші шляхом обміну гривні в злоті. Щоб полегшити обслуговування великої кількості людей, за короткий час курс гривні округлюють до гроша.

У кожному з відділень є спеціальні місця для обслуговування, співробітники яких займаються лише обміном гривні, що дозволяє безперебійно обслуговувати нормальний клієнтопотік.

Кошти можна отримати як готівкою, так і банківським переказом. Для осіб, які приїжджають з України, ми пропонуємо PKO Рахунок без Меж (PKO Konto bez Granic), який є безплатним для нових клієнтів протягом 12 місяців з моменту відкриття. Для відкриття такого рахунку достатньо відвідати відділення банку, маючи при собі один із дійсних документів, що посвідчують особу: паспорт громадянина України для виїзду за кордон; паспорт громадянина України (у формі ID-картки), виданий після 2016 року; тимчасове посвідчення особи іноземця або посвідчення особи видане країною Європейського Союзу. Для відкриття рахунку для іноземців не вимагається мати адресу проживання в Польщі чи номер телефону польського оператора мобільного зв’язку.

(с) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 726 просмотров, 1 - сегодня |

Оставить комментарий

<