| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Кредобанк впровадив можливість сплати за кредитами онлайн

Клієнти Кредобанку отримали можливість здійснювати планові платежі за отриманими в банку кредитами фізичних осіб через мережу Інтернет. Новий дистанційний сервіс, запроваджений банком у травні, працює з платіжними картами будь-якого банку України. 

Украинцы чаще всего получают международные переводы через смартфоны

В апреле 2020 году доля международных денежных переводов, которые украинцы получили или отправили в цифровом виде через Приват24 достигла 63%, шо на 8% больше по сравнению с февралем и на 16% — по сравнению с апрелем 2019 года. При этом в апреле каждый второй зарубежный перевод (48%) был осуществлен через смартфоны и мобильный Privat24, еще […]

Укрсиббанк обнулил комиссию за перевод денег в другие банки

Укрсиббанк отменил в период с 8 по 24 апреля 2020 года (до момента окончания карантина) комиссию за перевод денег в другие банки, которые осуществлены в интернет-банкинге UKRSIBbusiness и StarAccess. Об этом сообщил банк в рассылке для своих клиентов. 

Приватбанк змінює тарифи на інкасацію, зняття готівки, поповнення Інтернет-карток

Приватбанк вносить зміни в деякі тарифи на розрахунково-касове обслуговування, що пов’язані з готівковими операціями. Що стосується послуги інкасації, то вона на період карантину стає дешевшою. При це повідомив Приватбанк з посилання на Олега Сергеєва, члена Правління банку (з питань корпоративного бізнесу). 

Объем переводов из-за границы через ПриватБанк в 2019 году вырос на 10%

Каждый второй денежный перевод, который украинцы получают из-за границы, выплачивается через онлайн-сервисы и кассы ПриватБанка. Как сообщила пресс-служба банка, в 2019 году из $ 2,2 млрд., которые, по данным НБУ, получили украинцы из-за границы, $1,16 млрд (3.5 млн. переводов, что на 10 % больше 2018 года) было выплачено именно через сервисы ПриватБанка. В 2019 году […]

Сервіс Portmone.com підвищує щомісячну плату на 25,6%

З 01.03.2020 року вартість тарифного плану «Місяць» сервісу Portmone.com буде змінено з 19,90 грн. до 25 грн. Таким чином збільшення тарифу становитиме 25,6%. Про це компанія повідомила в середу своїх клієнтів з посиланням на Святослав Комаху, CEO portmone.com. 

Кредобанк впроваджує новий онлайн-банкінг

Від 11 січня 2020 року клієнти Кредобанку отримали можливість користуватися новою системою онлайн-банкінгу. Нова платформа онлайн-банкінгу, що замінить існуючу систему «КредоДайрект», розроблена на базі мультифункціональної цифрової платформи TheService від компанії PayForce, а її підтримку та інтеграцію з банківськими системами забезпечує один зі світових лідерів ІТ-індустрії – IBM. 

<