| RSS

Альфа-Банк Україна розпочав співпрацю з Payoneer

Альфа-Банк Україна розпочав співпрацю з Payoneer – платіжною онлайн-платформою, яка допомагає фрілансерам розвивати свій міжнародний бізнес. Це суттєво спростить і зробить більш вигідним для приватних осіб і підприємців перерахування коштів з акаунтів Payoneer на карткові та поточні рахунки в Альфа-Банку Україна. 

Райффайзен Банк Аваль изменил тарифы по операциям с платежными картами

Райффайзен Банк Аваль с понедельника изменил тарифы по операциям с платежными картами. Об этом говорится в сообщении банка: «.. с 27 мая 2019 года вступают в действие изменения в тарифах Райффайзен Банка Аваль по операциям с использованием платежных карт физических лиц». 

ОТП Банк для власників карток Mastercard запровадив P2P-перекази з Європи

ОТП Банку для власників карток Mastercard запровадив миттєві P2P-перекази з Європи в Україну. Про це повідомила пресс-служба банку. 

Ощадбанк запровадив модуль управління особистими фінансами – PFM

У рамках чергового оновлення «Ощад 24/7» Ощадбанк запровадив модуль управління особистими фінансами – PFM  (personal finance management) у мобільному додатку. Новий сервіс дає клієнтам можливість аналізувати та контролювати свої витрати та доходи за категоріями. Клієнту доступна аналітика особистих витрат за всіма його картковими рахунками. 

Кредобанк запровадив миттєві карткові перекази з Європи

«Кредобанк» запровадив можливість отримання на платіжні карти Mastercard банку миттєвих  переказів з карток європейських банків. Відтепер клієнти «Кредобанку» — держателі карт Mastercard  можуть переказати кошти з карти Mastercard будь-якого європейського банку, які будуть зараховані на карту протягом однієї хвилини. З нагоди старту сервісу переказ здійснюється без комісії та конвертацій. 

ПриватБанк обеспечивает 45% поступлений денег украинских заробитчан

За минувший год ПриватБанк увеличил выплаты денежных переводов через цифровые сервисы и отделения банка на 25% – до 2,6 млрд. долларов США. При этом более 60% переводов в 2018 году были получены исключительно через цифровые сервисы банка. Об этом сообщила пресс-служба банка. 

ПриватБанк наладил прямые переводы в Азербайджан

ПриватБанк подписал соглашение о партнерстве с международной системой денежных переводов Hazri. Теперь в ПриватБанке можно отправить или получить денежный перевод из Азербайджана в любом отделении банка, веб-версии Приват24 или по телефону службы поддержки 3700. Об этом сообщила прес-служба банка. 

<