| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Кредобанк впровадив можливість сплати за кредитами онлайн

Клієнти Кредобанку отримали можливість здійснювати планові платежі за отриманими в банку кредитами фізичних осіб через мережу Інтернет. Новий дистанційний сервіс, запроваджений банком у травні, працює з платіжними картами будь-якого банку України. 

Щоб скористатися новою можливістю, потрібно зайти на веб-сторінку сервісу iPay з комп’ютера або мобільного пристрою та ідентифікуватися за одним з трьох параметрів – номером кредитного договору, номером рахунку або ж ідентифікаційним кодом платника податку. Сервіс покаже розмір планових платежів по наявним  кредитам та запропонує оплатити їх за допомогою банківської платіжної карти. Квитанцію про оплату можна зберегти на пристрій або відправити на електронну пошту. Кошти будуть зараховані наступного дня, комісія за користування – 1,8%. Сервіс розроблено у партнерстві з компанією iPay.

«Під час карантину для нас особливо важливо підтримувати наших клієнтів та активно розвивати сервіси дистанційного обслуговування, які зменшують потреби відвідин банківського відділення. Новий онлайн-сервіс дає змогу клієнтам банку без зайвих клопотів сплатити черговий платіж   будь-коли і будь-де за допомогою платіжної карти будь-якого банку»,– говорить виконавчий директор напрямку роздрібного та електронного бізнесу АТ «Кредобанк» Олександр Овчарук.

На сьогодні роздрібні клієнти Кредобанку мають можливість погашати отримані ними кредити, окрім кас банку, через власні платіжні термінали самообслуговування, у мережах терміналів самообслуговування iBox, City24 та EasyPay та на сайтах City24.com.ua та Easypay.ua.

АТ «Кредобанк» заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, найстійкіший з 48 банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (листопад 2018 р.).

(c) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 54 просмотров, 1 - сегодня |

Оставить комментарий

<