| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Як оформити допомогу від ЮНІСЕФ багатодітним родинам? 

26 Май, 2022 | Нет комментариев | Размещено в банк, кризис, Украина

Організація ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України започаткували програму грошової допомоги «Спільно» для українських сімей з дітьми. 

Кому надається така допомога?

Допомогу можуть отримати родини, які мають трьох і більше неповнолітніх дітей, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років, або ті родини, де є двоє або більше дітей, з яких одна дитина має інвалідність.

Яка сума допомоги?

Допомога виплачується в розмірі 2200 грн на місяць на кожного члена сім’ї, але не більше як на п’ять осіб. Наприклад:

  • якщо вас четверо, то, виходячи з розрахунку 2200 грн х 4 особи х 3 місяці, ви отримаєте 26400 грн;
  • якщо вас п’ятеро і більше, то ви отримаєте 2200 грн х 5 осіб х 3 місяці, ви отримаєте 33000 грн.

Як отримати допомогу на картку банку?

Родина отримує одноразову виплату за три місяці на вказаний банківський рахунок за стандартом IBAN  протягом чотирьох тижнів з моменту подання заявки. Подати її можна на сайті register.unicef.org.

Як дізнатись, чи заяву на допомогу прийняли?

Якщо після збереження анкети ви отримали ID-номер заявки та QR-код, то ваша реєстрація була успішна. Ви не отримаєте додаткових SMS із підтвердженням реєстрації. Якщо ви не отримали ID-номер заявки та QR-код, то вам необхідно заповнити анкету знову.

Важливо! Виплата здійснюється додатково до виплат, які проводяться за державними програмами. Програма допомоги вже відкрита та не має кінцевої дати подання.

Щоб дізнатися важливі деталі щодо реєстрації та отримання допомоги звертайтеся за номером гарячої лінії «Спільно» 0 800 600 017 (щодня з 8:00 до 22:00, дзвінки безкоштовні).

(с) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 936 просмотров, 1 - сегодня |

Оставить комментарий

<