| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Головний офіс ПАТ «КБ «Надра» в центрі Києва виставлено на торги

Головний офіс ПАТ «КБ «Надра» в центрі Києва виставлено на торги. Приміщення, що раніше служило головним офісом неплатоспроможного ПАТ «КБ «НАДРА» знову виставлено на торги 02 червня 2020 р. на майданчику FFN. 

Офіс АТ «ІМЕКСБАНК» в Одесі знову виставлено на торги

Фонд гарантування виставив на відкриті торги нежитлову будівлю, що перебуває на балансі АТ «ІМЕКСБАНК» загальною площею — 12 101,4 м. кв. та понад 500 одиниць основних засобів (зокрема: телекомунікаційне обладнання, серверне обладнання, оргтехніка, кондиціонери, жалюзі, метало-пластикові конструкції).

Фонд гарантирования завершил выплаты вкладчикам БГ Банка

Фонд гарантирования вкладов физических лиц завершил выплаты гарантированных сумм возмещения вкладчикам ПАО «БГ Банк». Об этом сообщила пресс-служба Фонда гарантирования.

ФГВФЛ завершил ликвидацию Легбанка

Фонд гарантирования вкладов физических лиц (ФГВФЛ) завершил ликвидацию Легбанка. Об этом говорится в сообщении фонда. 

В січні 2020 року були остаточно ліквідовані 4 банки

В січні 2020 року були остаточно ліквідовані чотири банки: ПАТ «Грін Банк», ПАТ «Міський комерційний банк», Банк «Демарк» та АТ КБ «ТК Кредит». Інформація щодо них внесена до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань стосовно припинення цих банків, як юридичних осіб. Про це повідомила пресс-служба Фонду гарантування вкладів.  

[ Дальше ] 19 Февраль, 2020 | Нет комментариев | Размещено в банк, банкротство, Украина |

Райффайзен Банк Аваль оновив список проблемних банків Латвії

Райффайзен Банк Аваль оновив список проблемних банків Латвії, додавши туди PNB Banka (SWIFT: LATBLV22), який було визнано неплатоспроможним. Про це повідомив банк у розсилці для своїх клієнтів. 

5 квартир Родовід банку на Хрещатику виставлено на торги

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про продаж через голландський аукціон у системі ProZоrro.Продажі майна, що обліковується на балансі АТ «РОДОВІД БАНК». На торги виставлено шість квартир у центрі столиці. 

<