| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Надходження коштів до банків в управлінні Фонду протягом 2020 року склали понад 4,3 млрд грн

У 2020 році надходження коштів до банків, що ліквідуються Фондом, склали 4 323,8 млн грн. Зокрема від продажу активів, що здійснюється через електронні аукціони, які проходять за відкритою та прозорою процедурою, банки отримали 4 016,6 млн грн. 

Такого обсягу надходжень від продажу вдалося досягти незважаючи на те, що значну частину активів, у тому числі найбільш ліквідних, було продано в попередні роки. До того ж в багатьох неплатоспроможних банках, переданих в управління Фонду, процедуру ліквідації вже завершено. Станом на 1 січня 2021 року Фонд здійснює ліквідацію 46 банків.

У період запровадженого в Україні загальнонаціонального карантину продажі активів не припинялися та проходили з дотриманням усіх його вимог. Зокрема, була організована віддалена робота працівників Фонду і надана всебічна дистанційна підтримка інвесторам, які виявили бажання взяти участь в електронних торгах у системі Prozorro.Продажі та на міжнародних майданчиках. Це дозволило Фонду навіть у таких складних економічних умовах досягти значних результатів – за підсумками минулого року було проведено 1144 успішних аукціонів.

Найбільше коштів від реалізацій активів у 2020 році отримали:

— АТ «ДЕЛЬТА БАНК» — 971,2 млн грн;

— ПАТ «КБ «НАДРА» — 780,4 млн грн;

— АТ «ВТБ БАНК» — 561,9 млн грн;

— ПАТ «ВіЕйБі БАНК» — 380,9 млн грн;

— ПАТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» — 321,5 млн грн.

Окрім надходжень від продажу активів у 2020 році неплатоспроможні банки отримали 285,8 млн грн від погашення кредитів та 21,4 млн грн — від оренди майна.

Довідково. Кошти, що надходять від управління та реалізації активів (майна) неплатоспроможних банків в управлінні Фонду, спрямовуються на задоволення вимог їх кредиторів у черговості, визначеній статтею 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

(c) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 277 просмотров, 1 - сегодня |
Follow Discussion

1 комментарий to “Надходження коштів до банків в управлінні Фонду протягом 2020 року склали понад 4,3 млрд грн”

  1. admin:

    Структура поступлений очень показательно: почти нет доходов от аренды, небольшие поступления от погашения кредитов и практически все от продажи имущества.

Оставить комментарий

<