| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Продаж нерухомого майна фізичною особою: оподаткування

ДПС України повідомляє, що підпунктом 14.14.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) передбачено, що дохід з джерелом їх походженням з України – це будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України (включаючи виплату (нарахування) винагороди іноземними роботодавцями), її континентальному шельфі, у виключно […]

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ «АВЕРС-ГРУП»

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу випуску цільових звичайних (незабезпечених) облігацій ТОВ «АВЕРС-ГРУП» серій A-M на рівні uaBBB, прогноз «стабільний». 

Офіс АТ «ІМЕКСБАНК» в Одесі знову виставлено на торги

Фонд гарантування виставив на відкриті торги нежитлову будівлю, що перебуває на балансі АТ «ІМЕКСБАНК» загальною площею — 12 101,4 м. кв. та понад 500 одиниць основних засобів (зокрема: телекомунікаційне обладнання, серверне обладнання, оргтехніка, кондиціонери, жалюзі, метало-пластикові конструкції).

ПриватБанк снизил ставки по ипотечным кредитам

ПриватБанк объявил о значительном снижении ставок по всем программам кредитования покупки жилья. Так, для приобретаемой недвижимости на вторичном рынке, проценты снижены до 15,5% годовых. Покупка в кредит нового жилья на первичном рынке теперь обойдется еще дешевле, годовая ставка на «первичку» — 14,9%. Об этом сообщила пресс-служба банка. 

Цены на жилье в Украине в 2019г выросли на первичном рынке на 6,6%, на вторичном на 11,1%

Цены на первичном рынке жилья в Украине в 2019 году выросли на 6,6% по сравнению с 2018 годом, на вторичном – на 11,1%, сообщила Государственная служба статистики (Госстат) в понедельник. 

Кредобанк знижує ставки за іпотечними кредитами до 16% річних

«Кредобанк» знижує відсоткові ставки та розширює пропозиції за кредитами на придбання житлової нерухомості для фізичних осіб. Відтепер у банку можна отримати іпотечний кредит за однією з найнижчих на ринку ставок – від 16% річних на перші три роки кредиту, а також рефінансувати існуючий іпотечний кредит на вигідніших умовах або отримати кредит на поточні потреби під […]

Індекс цін на житло в Україні в першому півріччі 2019 року зріс

За 6 місяців 2019 року індекс цін на житло в Україні на первинному ринку зріс на 6%, а на вторинному — на майже 12% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться в даних Державної служби статистики України. 

<