| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Кредобанк видав 20 кредитів за програмою «Доступна іпотека 7%»

Кредобанк видав 20 кредитів на житло у рамках дії державної програми «Доступна іпотека 7%», з них 7 кредитів — на придбання квартир на первинному ринку. Загальна сума виданих банком пільгових кредитів у рамках державної програми становить майже 16 млн. гривень. 

Ипотека в Украине дорожает: под какой процент дают кредит

Ставки по ипотечным кредитам в банках в Украине продолжили расти. В феврале средняя эффективная ставка ипотечного кредита на вторичном рынке составляла 13,9%, на первичном — 17,1%. Об этом свидетельствуют результаты опросов банков от Национального банка Украины.  

Верховний Суд підтримав правову позицію ПриватБанку в боротьбі за “Мир”

Верховний Суд  скасував судові рішення першої та апеляційної інстанцій про визнання недійсним договору іпотеки та  позбавлення права власності ПриватБанку на київський готель “Мир”. Таким чином, банку вдалося отримати чергову перемогу у боротьбі за майно, яке було передане на баланс ПриватБанку до його націоналізації.   

Майже 40% позичальників банку «Аркада» подали заявки на проведення реструктуризації іпотечних кредитів

Кількість охочих приєднатися до програми реструктуризації заборгованості за іпотечними кредитами фізичних осіб, запровадженої Фондом гарантування, зростає. На сьогодні майже 40% позичальників АТ АКБ «Аркада» подали до банку відповідні заявки. 

Кредобанк знижує ставки за іпотечними кредитами до 14% річних  

«Кредобанк» вдруге за останні 3 місяці знижує відсоткові ставки за кредитами на придбання житлової нерухомості для фізичних осіб та рефінансування кредитів під заставу нерухомості.  Відтепер у банку можна отримати іпотечний кредит або рефінансувати кредит під заставу нерухомості за ставкою від 14% річних. 

[ Дальше ] 14 Февраль, 2020 | 1 комментарий | Размещено в банк, ипотека, кредит, ставка, Украина |

Кредобанк знижує ставки за іпотечними кредитами до 16% річних

«Кредобанк» знижує відсоткові ставки та розширює пропозиції за кредитами на придбання житлової нерухомості для фізичних осіб. Відтепер у банку можна отримати іпотечний кредит за однією з найнижчих на ринку ставок – від 16% річних на перші три роки кредиту, а також рефінансувати існуючий іпотечний кредит на вигідніших умовах або отримати кредит на поточні потреби під […]

Кредобанк начал кредитование жилья в комплексе Standard One в Киеве

Кредобанк начал кредитование покупки квартир в новом жилом комплексе Standard One, который строит компания KDD Engineering на улице Васильковской в Киеве. Об этом сообщила пресс-служба банка. При этом первые кредиты были виданы в октябре 2018 года. 

<