| RSS

ОТП Банк для власників карток Mastercard запровадив P2P-перекази з Європи

ОТП Банку для власників карток Mastercard запровадив миттєві P2P-перекази з Європи в Україну. Про це повідомила пресс-служба банку. 

Клієнтам на сайті ОТП Банку доступна нова фінансова функція – переказ коштів з картки Mastercard європейських банків на картку Mastercard ОТП Банку в Україні.

Механізм переказу дуже простий і працює як звичайний переказ з картки на картку (Р2Р-переказ) в межах України. Зарахування коштів відбувається миттєво.

Ліміт операції без авторизації становить 50 евро (денний та щомісячний ліміт), з попередньою реєстрацією – 150 евро (денний ліміт) та 1000 евро (щомісячний ліміт).

Для реєстрації достатньо ввести адресу своєї електронної пошти та створити пароль.

«Кожна нова digital-можливість, яку ми пропонуємо, – це не тільки додатковий продукт та комфорт для клієнтів. Для нас це постійний стимул бути у цьому вічному перегоні конкуренції та технологій лідерами. Мені приємно відзначити, що ОТП Банк реалізував таку можливість переказів одним із перших серед українських банків», зазначив Олег Клименко, директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП БАНК».

До 1-го червня 2019 року скористатися послугою можна абсолютно безкоштовно –  ніяких додаткових комісій не утримуватиметься.

Здійснення таких операцій можливе завдяки  технологічному партнеру сервісу iPay.ua – сучасній Інтернет-платформі для здійснення грошових переказів та онлайн-платежів, яка співпрацює з провідними платіжними системами Visa та Masterсard. Banknews раніше повідомлям про запуск аналогічного сервіса Кредобанком.

ОТП Банк – один з найбільших вітчизняних банків. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

(с) Banknews

Обсудить на форуме

»Главная страница«

Оставить комментарий 71 просмотров, 4 - сегодня |

Оставить комментарий

<