| RSS

iPay.ua і Mastercard запустили міжнародні грошові перекази з картки на картку

Сервіс онлайн платежів iPay.ua в партнерстві з Mastercard і провайдером платіжних послуг Fenige (Польща) запустили послугу грошових переказів з картки на картку з будь-якої країни Європи в Україну. Користувачі карток Mastercard, випущених європейськими банками, тепер можуть зробити онлайн переказ напряму, лише за кілька секунд, на картку Mastercard будь-якого банку України, із зарахуванням коштів на картку одержувача протягом однієї хвилини. 

Наразі сервіс дає можливість надсилати гроші в таких валютах як євро, долар США, британський фунт стерлінгів і польський злотий, а отримувати — в гривні, євро та доларах США. Розмір переказу може складати від 1 до 1000 євро на день, але не більше 5000 євро на місяць.

Комісія переказу становить лише 2% + 1 євро від суми переказу з урахуванням курсу конвертації валют і стягується тільки з відправника коштів. При цьому користувач послуги має можливість миттєво побачити на сайті всю необхідну інформацію про курс обміну валют, розрахунок комісії платежу, суму в еквіваленті валюти, в якій кошти будуть отримані в Україні, а також фінальну суму, яку необхідно сплатити з урахуванням комісії.

Здійснити переказ можна на сторінці послуги «Переказ грошей з Європи в Україну» з комп’ютера, смартфона чи іншого пристрою. Для проведення транзакції достатньо вказати бажану суму переказу, номер картки відправника та картки одержувача, фізичну адресу відправника, а також адреси електронної пошти відправника та одержувача для отримання інформації про результати проведення транзакції.

«Інтеграція України в європейське співтовариство визначає нові потреби українців стосовно використання фінансових інструментів. Усе більше українців працюють в Європі, зокрема, в Польщі, Чехії та Німеччині, і водночас віддають перевагу перевезенню готівки з Європи в Україну, хоча це небезпечно і вимагає багато часу. Найчастіше це пов’язано з небажанням сплачувати високі комісії за перекази, а також з бюрократією. Новий сервіс, який ми запустили разом із партнерами, пропонує вирішення цих питань Він максимально доступний  комісія в середньому вдвічі менша за послуги глобальних операторів грошових переказів, водночас максимально простий і безпечний, не передбачає відвідування банківських відділень та заповнення паперів», — зазначив Євген Веліканов, керівник сервісу онлайн платежів iPay.ua.

«Грошові перекази  один із найбільш затребуваних сервісів на українському ринку і за його межами, цей тренд швидко набирає обертів. Тільки всередині країни обсяг грошових переказів з картками Mastercard зріс у 2,5 рази за останній рік. Міжнародні грошові перекази  це актуальний для українців напрям, і наше нове рішення відкриває для держателів карток Mastercard нові можливості. Новий сервіс звільняє від необхідності перевозити готівку із-за закордону, що особливо актуально для мільйонів українців, які працюють за межами України», — зазначила Наталія Кангіна, керівник напряму digital продуктів Mastercard Europe SA в Україні.

Fenige виступила еквайром проекту. «Fenige відкриває можливість здійснення грошових переказів для тих, хто працює за кордоном, по всій Європі. Для запуску проекту ми шукали локального партнера, який має достатню експертизу в сфері грошових переказів, і iPay повністю задовольнили наші вимоги. Маємо дуже позитивні очікування від співпраці з iPay та Mastercard», — додав Марчін Копіш, генеральний директор Fenige.

За даними Міністерства соціальної політики України, на постійній основі за межами України працює 3,2 млн українців, на непостійній — від 7 до 9 млн осіб. Близько 2 млн українців працює в Польщі.

(c) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 132 просмотров, 1 - сегодня |
Follow Discussion

2 комментариев to “iPay.ua і Mastercard запустили міжнародні грошові перекази з картки на картку”

 1. admin:

  Visa и Mastercard могут уйти из России

  Новые положения закона «О национальной платежной системе» могут привести к тому, что международные платежные системы (МПС) могут свернуть свою деятельность в России, и граждане лишатся возможности платить картой за рубежом, пишет «Коммерсант». Внутри России в свою очередь может прекратиться прием карт зарубежных кредитных организаций. Госдума включила рассмотрение законопроекта во втором чтении на 23 июля.
  Сами поправки, как утверждается, направлены на поддержание беспрерывности карточных платежей в России. Они требуют запретить российским «дочкам» международных платежных систем приостанавливать расчеты по картам российских банков, попавших под санкции, что, по сути, для них невыполнимо.
  Законопроект вводит понятие «иностранная платежная система» (ИПС) таким образом, что МПС, зарегистрированные в ЦБ, под него не попадают и, следовательно, должны подчиняться правилам для просто «платежных систем». Для них в законопроекте вводится запрет на установление «критериев приостановления, прекращения участия в платежной системе по инициативе оператора платежной системы, связанных, соответственно, с приостановлением, прекращением участия в иностранной платежной системе». Это относится ко всем крупным иностранным системам.
  На данный момент дочерние структуры, состоящие в реестре операторов платежных систем ЦБ, есть у Visa, MasterCard, China Union Pay, JCB и др.
  Если правила не будут исправлены, спустя полгода после принятия закона приостановление расчетов какого-либо банка, например, из-за санкций, будет считаться нарушением. За этим последует предписание ЦБ об исправлении нарушения, и в случае если оно не будет выполнено, произойдет исключение российской дочерней компании ИПС из реестра операторов платежных систем ЦБ и фактический запрет на работу платежной системы в России.
  Если у МПС отзовут лицензии в России, то на какое-то время все расчеты по картам внутри страны остановятся, предупреждает независимый эксперт на платежном рынке Дмитрий Вишняков. У Национальной системы платежных карт (НСПК) сегодня договоры заключены не с банками, а с международными платежными системами, которые платят ей за обработку их трансакций внутри страны, и все условия расчетов, включая межбанковские комиссии, записаны в правилах международных платежных систем, поясняет он.
  Международные платежные системы не станут менять правила, а просто свернут свой бизнес в России, уверен эксперт, знакомый с работой МПС. Он указал на то, что предлагаемые правила для компаний невыполнимы не потому, что это сложно сделать или неудобно, а потому, что невозможно с юридической точки зрения. С юридической точки зрения дочерняя организация не может не исполнять правила и требования головной организации, а поводов для исключения банков из иностранной платежной системы может быть много и весьма разных, добавляет исполнительный директор Национальной платежной ассоциации Мария Михайлова.
  ЦБ и депутаты настаивают на принятии поправок к закону уже в эту сессию. Регулятор настаивает на том, что «российские «дочки» иностранных компаний, осуществляющих свою деятельность на территории РФ, должны работать в соответствии с российским законодательством, что обеспечивает защиту интересов граждан, финансовой инфраструктуры и российского бизнеса».

Трекбеки

 1. ОТП Банк на базі Mastercard запустив P2P-перекази з Європи  

Оставить комментарий

<