| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Ощадбанк запровадив модуль управління особистими фінансами – PFM

У рамках чергового оновлення «Ощад 24/7» Ощадбанк запровадив модуль управління особистими фінансами – PFM  (personal finance management) у мобільному додатку. Новий сервіс дає клієнтам можливість аналізувати та контролювати свої витрати та доходи за категоріями. Клієнту доступна аналітика особистих витрат за всіма його картковими рахунками. 

«Раніше ми реалізували можливість контролю особистих фінансів у веб-банкінгу «Ощад 24/7». Цей сервіс одразу став затребуваним. Зручна інфографіка відображає всі витрати за категоріями. Ваші покупки у продуктових супермаркетах – це категорія «Продукти», придбання одягу – «Одяг та взуття». Купівля ліків та оплата візиту до лікаря відображається в категорії «Здоров’я». Якщо ви оплачували платіжною карткою квитки до кінотеатру, на концерт або в театр – це категорія «Дозвілля», якщо придбали авіаквитки або квитки на потяг – «Транспорт». Зняття готівки відобразиться у відповідній категорії. Як бачите, сервіс надаватиме клієнту цілісне уявлення про карткові витрати та, відповідно, доходи, допоможе чіткіше аналізувати та планувати свій бюджет», – зазначив Володимир Москаленко, директор департаменту електронної комерції та платіжних засобів Ощадбанку.

Для користування новим сервісом достатньо оновити версію мобільного додатку в App Store або Play Market.

Кількість користувачів онлайн-платформи «Ощад 24/7» перевищила 3,5 млн. З початку 2019 року банк реалізував кілька нових онлайн-послуг. Зокрема, клієнти, які мають карткові рахунки в інших банках України, отримали можливість зберігати та використовувати всі свої картки в єдиному мобільному додатку або у власному кабінеті веб-банкінгу. Банк запустив сервіс формування довідки для заповнення електронних декларацій в «Ощад 24/7» та чат-бот у Messenger Facebook.

(с) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 171 просмотров, 1 - сегодня |
Follow Discussion

1 комментарий to “Ощадбанк запровадив модуль управління особистими фінансами – PFM”

 1. admin:

  Чистая прибыль государственного Ощадбанка (Киев) в январе-марте 2019 года составила 70,26 млн грн, что на 69% больше, чем в первом квартале 2018 года (41,57 млн грн), сообщается в квартальной отчетности банка.

  Согласно ей, чистый процентный доход банка за первые три месяца текущего года увеличился на 7,1% — до 1,6 млрд грн, чистый комиссионный — на 29,5%, до 0,92 млрд грн.

  Активы Ощадбанка с начала года снизились на 4,7% — до 207,6 млрд грн, в том числе кредиты клиентам уменьшились на 0,5% — до 67,22 млрд грн.

  Банк уточняет, что суммарный кредитный портфель на конец марта этого года составлял 129,77 млрд грн, под который были сформированы резервы от ожидаемых кредитных убытков 62,56 млрд грн. В этом кредитном портфеле на долю 10 крупнейших заемщиков банка приходились кредиты общей суммой 60,44 млрд грн.

  Согласно отчету, в январе-марте 2019 года Ощадбанк увеличил стоимость недвижимости и другого имущества, перешедшего ему в собственность как залогодержателю, с 0,96 млрд грн до 1,14 млрд грн.

  Обязательства банка с начала текущего года сократились на 5,1% — до 188,94 млрд грн, а собственный капитал увеличился на 0,6% — до 18,66 млрд грн, в то время как акционерный сохранился на уровне 49,72 млрд грн.

  Ощадбанк основан в 1991 году. Его единственным собственником является государство. Согласно данным Нацбанка Украины, на 1 января 2019 года по размеру общих активов Ощадбанк занимал 2-е место (290,9 млрд грн) среди 77 действовавших в стране банков.

Оставить комментарий

<