| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Объем денежных переводов из России в Грузию за месяц увеличился на 392,5%

Объем денежных переводов в Грузию в апреле 2022 года составил $308,1 млн. (944,8 млн. лари), что на 58,8% или $114,1 млн. больше, чем за аналогичный период апреля 2021 года, сообщает Национальный банк Грузии. 

Клієнти ПриватБанку перерахували на підтримку армії 1 млрд грн з рахунків “Бонус +”

ПриватБанк підвів підсумки роботи програми лояльності “Бонус+”, яка з початку травня припинила роботу у старому форматі, а всі накопичені кошти на бонусних рахунках клієнти могли перерахувати на підтримку ЗСУ та гуманітарні програми. 

ПриватБанк запустив пілотний проект емісії платіжних карток “Простір”

ПриватБанк запустив пілотний проект емісії платіжних карток національної платіжної системи «Простір». На першому етапі проекту такі картки за бажанням клієнтів можна оформити у базових відділеннях банку у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській та Закарпатській областях. ПриватБанк випускатиме картки “Простір” як звичайні картки для виплат. 

НПС «ПРОСТІР» відновлює дію комісії інтерчейндж за операціями оплати товарів і послуг

Національна платіжна система «ПРОСТІР» з 1 травня відновлює дію міжбанківських комісій (інтерчейндж) за операціями оплати товарів і послуг за допомогою платіжних карток ПРОСТІР. 

ПриватБанк та Ria Money Transfer запустили сервіс переказу коштів на картки всіх банків партнерів Ria в Україні

ПриватБанк в партнерстві з одним зі світових лідерів у галузі платіжних послуг Ria Money Transfer розширюють можливості відправлення прямих переказів з-за кордону на картки українців. 

12 березня буде робочим днем для всіх банків в Україні

Національний банк встановив 12 березня 2022 року робочим днем банківської системи. 

[ Дальше ] 11 Март, 2022 | Нет комментариев | Размещено в банк, НБУ, Платежи, Украина |

«Київстар» відкрив рахунки у Райфі

Мобільний оператор «Київстар» відкрив рахунки у Райффайзен банку замість Альфа-банку. Про це оператор повідомив у листі своїм клієнтам: 

<