| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Каждый пятый одессит оплачивает проезд в транспорте QR-кодами ПриватБанка.

  В декабре 2021 года каждый пятый одессит оплачивал проезд в городском транспорте QR-кодами ПриватБанка. Так, за последний месяц прошлого года одесситы приобрели через QR-код ПриватБанка 204,3 тыс. билетов за проезд в коммунальном транспорте, что на 70% больше, чем в ноябре прошлого года. 

Мінфін вніс зміни до Порядку повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету коштів

Зміни внесено з метою запровадження електронної системи взаємодії органів Держказначейства з органами, що контролюють справляння надходжень бюджету, в процесі повернення з державного та місцевих бюджетів помилково або надміру зарахованих коштів.

Показники мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму в 2022 році

Закон України від 02 грудня 2021 року № 1928-IX «Про Державний бюджет України на 2022 рік» (далі – Закон № 1928) набрав чинності 01 січня 2022 року . 

Увага! Зміна рахунків за сплату податків

З 01.01.2022 року Державною казначейською службою України будуть змінені реквізити рахунків для зарахування платежів по сплаті податків та зборів. 

В 2021 году через ПриватБанк украинцы оплатили картами на 470 миллиардов

В 2021 году украинцы оплатили через сеть торговых терминалов ПриватБанка покупок на 470 млрд. грн., что на 42% больше, чем в 2020 году (331,5 млрд. грн.). Как сообщил руководитель дирекции обслуживания бизнес клиентов ПриватБанка Евгений Заиграев, количество безналичных оплат картами и бесконтактными гаджетами за год выросло на 37% — с 1,6 до 2,2 млрд транзакций. 

ПриватБанк запускает в Украине новую технологию бесконтактной оплаты по NFC-меткам

ПриватБанк объявил о начале работ по запуску в Украине принципиально новой технологии бесконтактной оплаты смартфонами по NFC-меткам. Эта технология на сегодня — самый простой и доступный для бизнеса способ принимать бесконтактные платежи. Она разработана для предпринимателей и небольших  торговых точек, предприятий общественного питания и позволяет оплачивать покупки и услуги в один клик с помощью смартфона. 

Комісія за переказ з картки на карту різних банків

Ми переказуємо гроші з картки на картку практично щодня. Пара кліків мишкою або натискань на екран мобільного телефону — і кошти вже на рахунку отримувача. Процедура переказу не вимагає зусиль, але чи завжди нам вдається уникнути додаткових витрат? Розповідаємо, яку комісію стягують банки та як заощадити на транзакціях. Адже, як кажуть, копійка гривню береже. 

<