| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Приватбанк змінює тарифи на інкасацію, зняття готівки, поповнення Інтернет-карток

Приватбанк вносить зміни в деякі тарифи на розрахунково-касове обслуговування, що пов’язані з готівковими операціями. Що стосується послуги інкасації, то вона на період карантину стає дешевшою. При це повідомив Приватбанк з посилання на Олега Сергеєва, члена Правління банку (з питань корпоративного бізнесу). 

З 1 травня 2020 року збільшуються тариф на зняття готівки (власні грошові кошти) в банкоматах з 0,8% до 1% та тарифи на перекази з поточних та карткових рахунків на Інтернет-картки з 0,3% до 0,5%.

Що змінюється:

Назва послуги Було Стало Дата

Інкасація

  • Обласні центри – 50 грн за під’їзд, але не менше 700 грн на місяць з торгової точки.
  • Інші населені пункти – 90 грн за під’їзд, але не менше 700 грн на місяць з торгової точки.
  • Київ – 100 грн за під’їзд, але не менше 700 грн на місяць з торгової точки.
  • На рахунок в іншому банку – 100 грн за під’їзд + 0,02 грн за перерахунок одного аркуша зданої готівки, але не менше 700 грн на місяць з торгової точки.
  • Обласні центри – 50 грн за під’їзд, але не менше 350 грн на місяць з торгової точки.
  • Інші населені пункти – 90 грн за під’їзд, але не менше 350 грн на місяць з торгової точки.
  • Київ – 100 грн за під’їзд, але не менше 350 грн на місяць з торгової точки.
  • На рахунок в іншому банку – 100 грн за під’їзд + 0,02 грн за перерахунок одного аркуша зданої готівки, але не менше 350 грн на місяць з торгової точки.

З 01.04.2020 (на період карантину)

Комісія за зняття власних грошових коштів у будь-яких банкоматах і пунктах видачі готівки в Україні та комісія за платіж з поточного рахунку, корпоративних карток та картки «Ключ до рахунку» на «Приват-вклад»

0,8%

1%

З 01.05.2020

  • Комісія за здійснення платежу з поточного рахунку, корпоративних карток та картки «Ключ до рахунку» на Картку для виплат.
  • Комісія за нецільове поповнення в межах Зарплатного проєкту.
  • Комісія за здійснення платежу з поточного рахунку, корпоративних карток та картки «Ключ до рахунку» на інтернет-картки.

0,3%

0,5%

З 01.05.2020

(c) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 823 просмотров, 1 - сегодня |

Оставить комментарий





<