| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Кредобанк впроваджує новий онлайн-банкінг

Від 11 січня 2020 року клієнти Кредобанку отримали можливість користуватися новою системою онлайн-банкінгу. Нова платформа онлайн-банкінгу, що замінить існуючу систему «КредоДайрект», розроблена на базі мультифункціональної цифрової платформи TheService від компанії PayForce, а її підтримку та інтеграцію з банківськими системами забезпечує один зі світових лідерів ІТ-індустрії – IBM

Новий онлайн-банкінг Кредобанку дозволяє дистанційно здійснювати перекази між власними рахунками та картами, перекази з карти на карту будь-якого банку України та платежі за довільними реквізитами в форматі IBAN у межах України, легко поповнювати картки Кредобанку картою будь-якого банку України, безкоштовно поповнювати рахунки мобільних операторів, а також створювати і зберігати шаблони платежів. Система дозволяє активовувати, блокувати та розблоковувати платіжні карти, налаштовувати SMS-інформування за картами та рахунками, встановлювати новий PIN-код до карти та керувати лімітами на всі види операцій за картами в режимі реального часу, отримувати виписки, реквізити карти/рахунку, переглянути актуальні курси валют та інші корисні функції.

Клієнти банку можуть реєструватися у новому онлайн-банкінгу самостійно без візиту у відділення, а також самостійно відновлювати пароль доступу у разі потреби. Єдина вимога для реєстрації- фінансовий номер мобільного телефону для підтвердження реєстрації  та номер карти/рахунку для реєстрації. Новий онлайн-банкінг Кредобанку має веб-версію та повнофункціональні мобільні додатки для операційних систем Android та iOS, які підтримують біометричну аутентифікацію (TouchID або FaceID). На першому етапі впровадження система доступна для всіх роздрібних клієнтів банку, згодом нею отримають змогу користуватися фізичні особи-підприємці та клієнти-юридичні особи.

«Новий онлайн-банкінг від Кредобанку дає змогу нашим клієнтам зручно та швидко отримувати необхідні банківські послуги, керувати своїми платіжними картами, реєструватися та відновлювати доступ без необхідності відвідувати банківське відділення. Все це можна безпечно робити у зручному інтерфейсі як з персонального комп’ютера з будь-якою операційною системою, так і у мобільних додатках для iOS та Android. Нова система онлайн-банкінгу має гнучку сучасну архітектуру, що дає змогу швидше впроваджувати нові сервіси, які будуть потрібні нашим клієнтам», – говорить виконавчий директор напрямку роздрібного та електронного бізнесу АТ «Кредобанк» Олександр Овчарук.

«Завдяки керованим послугам IBM для системи онлайн-банкінгу Кредобанк має змогу інтегрувати всю необхідну ІТ-інфраструктуру та рішення з безпеки. Це сприятиме ефективному переходу Кредобанку на нову платформу онлайн-банкінгу і допоможе зосередитися на вдосконаленні досвіду роздрібних клієнтів», – сказав директор IBM Україна Богдан Хорощак.

«Ми дуже раді виступати вендором системи цифрового банкінгу у грандіозному проекті разом з одним із лідерів IT індустрії, компанією IBM, для Кредобанку, що є частиною міжнародної групи PKO Bank Polski  Group. Наразі проект стартує з функціоналом для фізичних осіб, але найближчим часом його буде розширено до сегменту фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб. Впевнений, що потужна синергія від співпраці з міжнародними партнерами дозволить впровадити один з найкращих продуктів на ринку, і це ідеально узгоджується з нашою стратегією», – коментує директор та власник компанії PayForce Дмитро Гавриков.

Довідка:

АТ «Кредобанк» заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, найстійкіший з 48 банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (листопад 2018 р.).

(с) Banknews

                              

»Главная страница«

Оставить комментарий 179 просмотров, 1 - сегодня |
Follow Discussion

1 комментарий to “Кредобанк впроваджує новий онлайн-банкінг”

 1. admin:

  Кредобанк продовжує термін дії платіжних карт
  У зв’язку з надзвичайною ситуацією, викликаною пандемією коронавірусу COVID-19, Кредобанк продовжує термін дії всіх платіжних карт, що підлягають перевипуску у березні-травні, до 30 червня 2020 року включно.
  З картками, термін дії яких завершився, можна буде без обмежень здійснювати такі операції:
  • Зняття коштів в банкоматах Кредобанку
  • Поповнення картки в терміналах самообслуговування Кредобанку
  • розрахунок у торгівельних точках електронними гаманцями Google Pay та Apple Pay
  • оn-line оплата в Інтернет-магазинах (з вказанням продовженого терміну дії картки – 06/20)
  • здійснення платежів з картки в онлайн-банкінгу
  Звертаємо вашу увагу, що розрахунок платіжною карткою із завершеним терміном дії у торгівельних точках буде доступним за умови, якщо банк-екваєр магазину, де здійснюється оплата, не перевіряє термін дії картки безпосередньо на платіжному терміналі.
  За продовженою карткою буде недоступна можливість зняття коштів у касах відділень банку.
  Водночас Кредобанк нагадує, що всі картки, термін дії яких завершується у березні-травні 2020 року, незалежно від продовження терміну їх дії будуть перевипущені банком автоматично без додаткових звернень. Усі клієнти за бажанням можуть отримати нові платіжні картки у відділеннях банку протягом останнього місяця дії, що вказаний на платіжній картці, або ж пізніше.

Оставить комментарий

<