| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Кредобанк знижує ставки за іпотечними кредитами до 16% річних

«Кредобанк» знижує відсоткові ставки та розширює пропозиції за кредитами на придбання житлової нерухомості для фізичних осіб. Відтепер у банку можна отримати іпотечний кредит за однією з найнижчих на ринку ставок – від 16% річних на перші три роки кредиту, а також рефінансувати існуючий іпотечний кредит на вигідніших умовах або отримати кредит на поточні потреби під заставу нерухомості. Про це повідомила пресс-служба банку.  

Іпотечний кредит за ставкою від 16% річних можна отримати на придбання житла на вторинному ринку  за умови участі власними коштами від 40% вартості об’єкта кредитування. У разі участі власними коштами від 20% до 39% відсоткова ставка на перші 3 роки кредитування складе від 17% річних. При купівлі нерухомості на первинному ринку відсоткова ставка на перші 3 роки кредиту складе від 17% річних при участі власними коштами від 40% та від 18% річних при участі власними коштами від 20% до 39% вартості об’єкта, що купується. Після перших трьох років кредитування за іпотечним кредитом діє змінна відсоткова ставка, що розраховується на базі UIRD3M – індикативної ставки Українського індексу ставок за 3-місячними депозитами фізичних осіб, яка публікується щоденно на офіційному сайті Національного банку України. Термін кредитування – до 20 років.

Рефінансування під заставу нерухомості можливе для будь-яких кредитів, наданих фізичним особам банками та фінансовими компаніями. Рефінансуванню підлягає заборгованість, яка обслуговується без прострочень. Відсоткова ставка за таким кредитом складає від 16% річних та не змінюється протягом перших трьох років кредитування. Ставка за кредитом на поточні потреби під заставу  нерухомості – від 18% на перший рік кредитування. У подальші роки діє змінна відсоткова ставка, що розраховується на базі UIRD3M – індикативної ставки Українського індексу ставок за 3-місячними депозитами фізичних осіб, яка публікується щоденно на офіційному сайті Національного банку України. Термін кредитування – до 20 років для рефінансування та до 10 років для кредитування на поточні потреби.

«Кредобанк знижує базові відсоткові ставки за іпотечними кредитами, аби зробити можливість придбання житла доступнішим для більшої кількості українців. Сьогодні умови банку з іпотечного кредитування є одними з найвигідніших на ринку. Окрім того, ми готові рефінансувати під іпотеку на істотно вигідніших умовах будь-який кредит, а також надаємо кредити на поточні потреби під заставу житлової нерухомості на привабливих умовах»,  – говорить директор департаменту роздрібних клієнтів АТ «Кредобанк» Орися Юзвишин.

Довідка:

АТ «КРЕДОБАНК» заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, найстійкіший з 48 банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (листопад 2018 р.).

(с) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 124 просмотров, 1 - сегодня |
Follow Discussion

1 комментарий to “Кредобанк знижує ставки за іпотечними кредитами до 16% річних”

 1. admin:

  Кредобанк продовжує термін дії платіжних карт
  У зв’язку з надзвичайною ситуацією, викликаною пандемією коронавірусу COVID-19, Кредобанк продовжує термін дії всіх платіжних карт, що підлягають перевипуску у березні-травні, до 30 червня 2020 року включно.
  З картками, термін дії яких завершився, можна буде без обмежень здійснювати такі операції:
  • Зняття коштів в банкоматах Кредобанку
  • Поповнення картки в терміналах самообслуговування Кредобанку
  • розрахунок у торгівельних точках електронними гаманцями Google Pay та Apple Pay
  • оn-line оплата в Інтернет-магазинах (з вказанням продовженого терміну дії картки – 06/20)
  • здійснення платежів з картки в онлайн-банкінгу
  Звертаємо вашу увагу, що розрахунок платіжною карткою із завершеним терміном дії у торгівельних точках буде доступним за умови, якщо банк-екваєр магазину, де здійснюється оплата, не перевіряє термін дії картки безпосередньо на платіжному терміналі.
  За продовженою карткою буде недоступна можливість зняття коштів у касах відділень банку.
  Водночас Кредобанк нагадує, що всі картки, термін дії яких завершується у березні-травні 2020 року, незалежно від продовження терміну їх дії будуть перевипущені банком автоматично без додаткових звернень. Усі клієнти за бажанням можуть отримати нові платіжні картки у відділеннях банку протягом останнього місяця дії, що вказаний на платіжній картці, або ж пізніше.

Оставить комментарий

<