| RSS

Доходы в виде процентов на текущий счет не облагаются налогом до 1 января 2015 г.

Облагаются ли в 2013 году доходы в виде процентов, полученные гражданином от размещения средств на депозитном банковском счете?

Порядок оподаткування доходів у вигляді процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок встановлений п. 170.4 ст. 170 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. №2755-VI із змінами та доповненнями (далі-ПКУ).

Згідно з розділом XIX „Прикінцевих положень”, пп.164.2.8 п.164.2 ст. 164 ПКУ в частині включення до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу у вигляді процентів на поточний або депозитний банківський рахунок, вклад (депозитний) до небанківських фінансових установ згідно із законом або на депозитний (ощадний) сертифікат та абзаци 2-4 п. 167.2 ст. 167 ПКУ у частині оподаткування процентів, набирають чинності з 1 січня 2015 року.

Враховуючи вищевикладене, доходи у вигляді процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок не оподатковуються до 1 січня 2015 року.

Новости по теме

Распечатать Распечатать
Оставить комментарий 3292 просмотров, 1 - сегодня |
  • Рубрики

  • Top Posts of the Day





  • <