| RSS

accounting outsourcing in ukraine

ПриватБанк запустив цілодобовий режим покупки валюти для ФОП

ПриватБанк з 1 липня 2021 року запускає режим продовженої торгової сесії для всіх своїх клієнтів ФОП, який дозволить підприємцям в разі необхідності продавати валюту в будь-який час доби, а не тільки під час роботи стандартної торгової сесії на валютному ринку. 

Як повідомили в банку, цілодобовий режим покупки валюти в ПриватБанку насамперед буде зручним для тих ФОП, які займаються фрілансом і отримують оплату за послуги у валюті. Окрім стандартної торгової сесії для ФОП та юридичних осіб, яка діє з 10:00 до 13:00, відтепер продаж валюти банку доступний з 15:00 до 23:29 та з 00:20 до 09:00.

В рамках однієї операції ФОП може здійснити продаж валюти на суму до $20 тис або 20 тис євро за комерційним курсом банку.

(c) Banknews

 

»Главная страница«

Оставить комментарий 1216 просмотров, 1 - сегодня |
Follow Discussion

1 комментарий to “ПриватБанк запустив цілодобовий режим покупки валюти для ФОП”

  1. admin:

    Станом на 1 липня 2021 року міжнародні резерви України за попередніми даними становили 28 357,7 млн дол. США (в еквіваленті).
    Такий обсяг покриває 4,3 місяці майбутнього імпорту. Цього достатньо для виконання зобов’язань України та поточних операцій уряду й НБУ.
    ⬆ Упродовж червня резерви зросли на 2%. Причина – валютні надходження на користь уряду та інтервенції Національного банку, що компенсували погашення зовнішніх та внутрішніх зобов’язань держави.

Оставить комментарий

<