| RSS

accounting outsourcing in ukraine

UKRSIB ONLINE користується 1 млн. клієнтів

29 Сентябрь, 2021 | Нет комментариев | Размещено в банк, ИТ, карточки, Платежи, Украина

За 4 роки з дня запуску більш ніж 1 млн клієнтів UKRSIBBANK BNP Paribas Group стали користувачами онлайн платформи інтернет-банкінгу UKRSIB online. Про це повідомила пресс-служба банку. 

Команда фахівців UKRSIBBANK BNP Paribas Group здійснила різноманітні оновлення UKRSIB online і в останньому релізі посилила функції захисту системи та провела ряд технічних покращень.
Відтепер клієнти UKRSIBBANK при замовленні додаткових карток в UKRSIB online можуть вказувати термін доставки картки, щоб планувати свій час заздалегідь. До того ж ми врахували побажання клієнтів щодо заповнення реквізитів та покращили процес оплати квитанцій.
Для початку роботи в UKRSIB online достатньо лише зареєструватися на сторінці інтернет-банкінгу чи у мобільному додатку для iOS та Android. Користуватися сервісом буде зручно як з комп’ютера, так і зі смартфона чи планшета. Слідкуйте за нашими новинами, щоб першими дізнаватись про всі оновлення.
Перекази за допомогою системи UKRSIB ONLINE коливаються від 1-10 грн. (оплата за реквізитами та внутрішньобанківські платежі) до 1%+5грн. (переказ на картку іншого банку).

(с) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 1116 просмотров, 1 - сегодня |

Оставить комментарий

<