| RSS

accounting outsourcing in ukraine

„Райффайзен Банк Аваль” понизить ставку по вкладам на вимогу

„Райффайзен Банк Аваль” знизить через 10 днів на 1% ставки по вкладу на вимогу «Універсальний» для пакетів послуг. Про це банк повідомив своїх клієнтів. 

„У зв’язку зі зміною ситуації на фінансовому ринку України та зменшенням облікової ставки НБУ, згідно із рішенням Комітету з управління активами та пасивами Банку № 191221/PI/1 від 21 грудня 2019 року та відповідно до п.3.5. Статті 3 Розділу 3 Правил банківського обслуговування фізичних осіб в АТ «Райффайзен Банк Аваль» з 24 січня 2020 року будуть зменшені на 1 процентний пункт відсоткові ставки на залишок коштів по вкладу на вимогу «Універсальний» для пакетів послуг. Відсоткові ставки будуть встановлені як по діючих вкладах, так і при відкритті нових в такому розмірі: Для «Пакет послуг Ексклюзив для Преміум клієнтів банку» — 10.00% річних. Для пакетів «Престиж для Преміум клієнтів банку», «Преміальний 3.0», «Стартап», «Оптимальний», «Оптимальний плюс», «Активний», «Легкий», «Пенсійний Оптимальний» — 9.00% річних. Для пакетів «Базовий», «Пенсійний Базовий», «Пенсійний Легкий», «FUNкартка для дітей та підлітків» — 6.00% річних», — говориться в тексті повідомлення.

При цьому банк нагадує, що до 30.06.2020 року діє спеціальна пропозиція — бонус до стандартної ставки строком на 3 місяці при відкритті вкладу в пакеті в системі інтернет-банкінгу «Райффайзен Онлайн» +0.50% річних .

Як повідомлялось раніше у грудні 2019 року НБУ знизив облікову ставку відразу на 2% до 13,5% річних.

 

© Banknews

 

 

»Главная страница«

Оставить комментарий 189 просмотров, 2 - сегодня |

Оставить комментарий

<