| RSS

accounting outsourcing in ukraine

ПриватБанк забезпечив рекордний прибуток в 2018 році за рахунок збільшення комісійних доходів

За минулий 2018 рік ПриватБанк збільшив чистий комісійний дохід, тобто, прибуток від надання послуг та проведення банківських транзакцій, в півтора рази — до 15,2 млрд. грн. Такі дані наведені у підтвердженому аудиторською компанією E&Y Річному звіті банку, повідомляє Banknews. 

“Збільшення кількості активних клієнтів на 10% та зростання обсягів транзакцій, як у відділеннях, так і в онлайн каналах дозволили досягти збільшення чистого комісійного доходу на 49% порівняно з 2017 роком” — відзначається в документі.

Згідно Річного звіту ПриватБанку, зростання чистих комісійних доходів при збільшенні в порівнянні з 2017 роком операційних витрат всього на 14,7%, забезпечило банку отримання рекордного за підсумками 2018 року прибутку в розмірі 12,8 млрд. грн. “Комісії формують значну частину прибутку банку та виступають важливим фактором стійкості бізнесової моделі: чистий комісійний прибуток банку на 109% покриває адміністративні витрати” — зазначається у звітності банку.

При цьому, за підсумками 2018 року ПриватБанк виявився одним з найкращих з українських банків за показником перевищення доходів над витратами, що склав 45%. Нагадаємо, за даними НБУ, ПриватБанк домінує на ринку роздрібних безготівкових операцій в Україні і забезпечує надходження 42% чистого комісійного доходу всього банківського сектора.

(c) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 397 просмотров, 1 - сегодня |
Follow Discussion

1 комментарий to “ПриватБанк забезпечив рекордний прибуток в 2018 році за рахунок збільшення комісійних доходів”

  1. admin:

    Vodafone Ukraine, Privatbank cooperate on ID system

    Mobile operator Vodafone Ukraine has started a partnership with Privatbank to link the Mobile ID Vodafone and Bank ID Privatbank technologies. The combined systems will facilitate customer access to a wider range of electronic government services and services requiring an electronic signature.

    A special SIM supporting the Mobile ID service is necessary in order to access the system. The SIM costs UAH 100, and the activation fee for the Mobile ID service is UAH 150. Monthly subscription costs UAH 15.

Оставить комментарий

<