| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Кредобанк расширил возможности услуги пакетных международных платежей в Украину

Кредобанк расширил возможности услуги пакетных межнародных платежей в Украину, которая позволяет значительно экономить при осуществлении переводов большому количеству украинских адресатов. Теперь эта услуга особенно выгодна иностранным компаниям, которые сотрудничают с украинскими частными предпринимателями в сфере информационных технологий, и ей могут пользоваться компании-нерезиденты со счетами в каком-либо банке мира. Об этом сообщила пресс-служба банка.

Услуга предоставляется на основании договора между Кредобанком и компанией-нерезидентом. По договору Банк открывает для иностранной компании транзитный счет, а также предоставляет ей доступ к онлайн-банкингу iFOBS. Для перевода средств предпринимателям иностранная компания осуществляет один SWIFT-перевод на общую сумму средств и пересылает в банк средствами iFOBS список предпринимателей-получателей со всеми необходимыми платежными реквизитами. После получения перевода банк распределяет средства между предпринимателями согласно полученного списка.

Заключение договора и открытие транзитного счета не обязательно, если иностранная компания-отправитель имеет счет в банке PKO Bank Polski. В этом случае иностранная компания осуществляет платеж и присылает реестр конечных получателей средствами онлайн-банкинга iPKO Business. Распределение денег между ФОПами происходит на протяжении 1 рабочего дня. В таком формате услуга пакетных международных платежей работает с 2015 года, но она была доступной только для компаний-клиентов PKO Bank Polski.

© Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 538 просмотров, 1 - сегодня |
Follow Discussion

3 комментариев to “Кредобанк расширил возможности услуги пакетных международных платежей в Украину”

  1. admin:

    Сейм Литвы призывает отключить Россию от SWIFT

    Сейм Литвы принял резолюцию в поддержку Украины, в которой предлагает расширить санкции против России и отключить от системы SWIFT.
    В резолюции, в частности, осуждается военная агрессия против Украины со стороны РФ и агрессивные односторонние действия, которые являются грубым нарушением двусторонних и многосторонних соглашений и международного права, угрожают всему региону и европейской безопасности.

    «Сейм Литвы призывает к радикальному изменению стратегии Запада по сдерживанию российской агрессии, переходу к конкретным действиям, которые должна сделать Россия, и, если они не будут реализованы, к введению гораздо более эффективных и более широких санкций», — говорится в резолюции.

    Бевз: «Мы не найдем «суперстаров» в набсовет каждого банка»
    Литовские парламентарии предлагают выдвинуть несколько условий и требований к России: контроль над Керченским проливом должен перейти в ООН; оккупированные Россией территории Украины — переданы под управление миротворческой миссии ООН; все захваченные украинские граждане — как политические заключенные, так и военнопленные — должны быть освобождены.

    «Если Россия не выполнит эти требования в ближайшее время или наложит вето на эти решения, предлагается ввести всеобъемлющие санкции, в том числе на российский газовый, нефтяной и финансовый секторы, включая исключение из системы SWIFT», — говорится в документе.

    Ранее спецпредставитель Госдепартамента по Украине Курт Волкер говорил, что российские банки могут отключить от системы SWIFT.

  2. admin:

    Виправлення помилок у звіті з єдиного внеску фізичними особами – підприємцями

    http://www.Paudis.com.ua повідомляє, що усунення помилок, допущених, зокрема, фізичними особами – підприємцями (далі – ФОП) у Звіті про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (далі – Звіт) здійснюється з урахуванням вимог наказу Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 (зареєстровано у Міністерстві юстиції України 23.04.2015 за № 460/26905) із змінами, яким затверджено Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – Порядок № 435)
    Так, відповідно до розділу V «Виправлення помилок» Порядку № 435 у разі виявлення помилки у Звіті до закінчення строку подання Звіту ФОП – страхувальник повторно формує та подає Звіт у повному обсязі до органу доходів і зборів за основним місцем обліку за формою згідно з додатком 5 до Порядку № 435.
    Чинним вважається останній електронний або паперовий Звіт, поданий таким страхувальником до закінчення строків подання звітності, визначених Порядком № 435, який пройшов всі контролі при завантаженні до Реєстру страхувальників та до Реєстру застрахованих осіб.
    Якщо страхувальником до закінчення строку подання Звіту подаються за поточний звітний період лише окремі таблиці Звіту із зазначенням типу форми «скасовуюча», «додаткова», цей Звіт не вважається Звітом і вважається таким, що не подавався.
    Слід зазначити, що Звіти мають бути подані за формою, що діє з 01.08.2018.
    Звертаємо увагу, що за неподання, подання не за встановленою формою звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, подання недостовірних відомостей, що використовуються в Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, інших відомостей, передбачених Законом України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464), страхувальники несуть фінансову та адміністративну відповідальність відповідно до ст. 25 Закону № 2464 та ст. 165¹ Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07 грудня 1984 року № 8073-Х із змінами та доповненнями.

  3. admin:

    Граничні строки подання податкової декларації
    у разі припинення ФОП підприємницької діяльності

    Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що фізичні особи – підприємці (далі – ФОП) на загальній системі оподаткування, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП за її рішенням, подають ліквідаційні податкові декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) щодо отриманих доходів востаннє за звітний період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності, протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.
    У разі проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності ФОП за її рішенням останнім базовим податковим (звітним) періодом є період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності.
    Норми визначені п. 177.11 ст. 177 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).
    У разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності ФОП, які є платниками єдиного податку, останнім податковим (звітним) періодом вважається період, у якому відповідним контролюючим органом отримано від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації такого припинення (п. 294.6 ст. 294 ПКУ)
    ФОП, які застосовували спрощену систему оподаткування, подають податкові декларації платника єдиного податку востаннє за податковий (звітний) квартал, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності, з наростаючим підсумком з початку року протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу відповідно до п.п. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 ПКУ.

Оставить комментарий





<