| RSS

accounting outsourcing in ukraine

Кредобанк представив «Правильну картку»

24 Сентябрь, 2021 | 1 комментарий | Размещено в банк, ИТ, карточки, Украина

Кредобанк представив пропозицію пакету банківських послуг з винятковими можливостями під назвою «Правильна картка». 

 Кредобанк представив пропозицію пакету банківських послуг з винятковими можливостями під назвою «Правильна картка». Її суть — прозорі правила, безкоштовне обслуговування рахунків, вільний доступ до банкоматів на території України та Польщі й інструменти для заощадження коштів. За активне користування «Правильною карткою» протягом перших шести місяців клієнти отримають бонус у розмірі до 1000 гривень.

Це пропозиція для осіб, які турбуються про фінансову безпеку. Кредобанк прагне заохочувати регулярно заощаджувати кошти у гривні та іноземних валютах. Для заощаджень в гривнях застосовується високопроцентний ощадний рахунок, з якого можна зняти кошти в будь-який момент. Заощаджувати у валютах можна за допомогою онлайн обмінного пункту, де клієнти отримають найкращі ставки курсу обміну валют (без додаткових витрат, пов’язаних із конвертацією валюти).

У рамках пропозиції універсального пакету клієнт безкоштовно отримує чотири поточні рахунки в різних валютах (гривня, долар, євро, злотий). До двох рахунків — в гривні, та одного в іноземній валюті (за бажанням) — миттєва платіжна картка з чіпом та можливістю безконтактних платежів видається безкоштовно.

До переваг пакетної пропозиції можна додатково віднести:

 • відсутність щомісячної плати за сервісне обслуговування;
 • безкоштовне зняття готівки до 50 000 грн на місяць в касах банку та будь-яких банкоматах України й банкоматах PKO Bank Polski у Польщі;
 • дешеві та миттєві міжнародні перекази.

«Ми вирішили запропонувати нашим клієнтам повний пакет послуг, який містить усе, що необхідно людям для забезпечення фінансової стабільності їх сімей. Він відповідає найкращим європейським стандартам, запозиченим також від нашого власника — PKO Bank Polski.  Ми прагнемо підказувати нашим клієнтам, як правильно користуватися банківськими послугами, хочемо бути порадником клієнта на кожному етапі життя. Такий підхід реалізує нашу нову стратегію розвитку та побудови довгострокових відносин з клієнтом», – розповів Войцєх Тарасюк, Перший Заступник Голови Правління АТ «КРЕДОБАНК».

«Правильна картка» має безпечний і зручний вертикальний дизайн з приємною колірною гамою. Завдяки цьому відомо, яку сторону картки слід піднести до терміналу чи вставити в банкомат. Для додаткової безпеки номер картки, код CVV та термін придатності знаходяться по різні сторони картки.

Кредобанк також подбав про повторне використання природних ресурсів – вся упаковка «Правильної картки» виготовлена ​​з переробленого паперу, без ламінування та інших шкідливих домішок, а також без поліетиленових пакетів.

Пропозиція «Правильна картка» наразі доступна для нових клієнтів Кредобанку – фізичних осіб. Поточні клієнти матимуть змогу скористатися пропозицією в найближчому майбутньому.

Кредобанк є частиною групи PKO Bank Polski – найбільшого польського банку, для якого безпека коштів, котрі йому доручили його клієнти, є основним пріоритетом вже понад 100 років.

(с) Banknews

»Главная страница«

Оставить комментарий 226 просмотров, 1 - сегодня |
Follow Discussion

1 комментарий to “Кредобанк представив «Правильну картку»”

 1. admin:

  Кредобанк посів другу позицію в рейтингу надійності банківських депозитів від «Стандарт-Рейтинг»
  За підсумками 9 місяців 2021 року Кредобанк зайняв другу сходинку в рейтингу надійності банківських депозитів від рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг».
  При формуванні рейтингу аналітики агентства врахували, що Кредобанк з початку року скоротив частку NPL в кредитному портфелі на 2,49 п. п. до 6,68%, що значно нижче середнього по ринку показника, та збільшив приріст власного капіталу на 21,94%.
  Тридцять п’ятий «Рейтинг надійності банківських депозитів» агентство «Стандарт рейтинг» проводило серед 56 українських банків. Рейтинг надійності депозитів українських банків оцінювався за моделлю CAMEL. Під час рейтингового дослідження враховувалися капітал банку, якість кредитного портфелю, ліквідність, дохідність та масштаб діяльності.
  «У цьому році дуже добре спрацювала пропозиція всієї депозитної лінійки в онлайн-банкінгу. Частка залучених депозитів онлайн майже в два рази перевищила залучення депозитів традиційним шляхом через мережу відділень банку. Одними з найпривабливіших пропозицій протягом 2021 року в депозитній лінійці банку були депозити «Прибутковий» з виплатою відсотків в кінці терміну та без можливості дострокового погашення — для масового сегменту та депозит «Friends&Family» — для клієнтів VIP (мінімальна сума депозиту від 500 тис грн або 20 тис дол США/євро).»– говорить Голова Правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.
  У 2021 році Кредобанк було визнано переможцем рейтингу «Банки 2021 року» від агентства «Фінансовий клуб» у номінації «Роздрібний банк» серед великих банків іноземних банківських груп. Продукти Кредобанку посіли перше місце у номінаціях «Депозити», «Автокредити» та «Іпотека на придбання житла на вторинному ринку» рейтингу «Найкращі банківські продукти» від агентства «Простобанк Консалтинг».
  За підсумками ІІІ кварталу 2021 року Кредобанк увійшов до п’ятірки лідерів у рейтингу стійкості від фінансового порталу «Мінфін», де банк показав високий рівень стійкості до стресів і лояльність вкладників з портфелями роздрібних депозитів від 1 млрд гривень.
  Окрім того, Кредобанк увійшов до трійки лідерів з іпотечного кредитування та автокредитування за результатами щорічного дослідження «50 провідних банків України» від інформаційного агентства «Фінансовий клуб» й посів лідерські позиції в рейтингу надійності великих роздрібних українських банків за версією ділового видання «Фокус», а також увійшов до ТОП-5 ренкінгу фінансової надійності банків України від Youcontrol. Кредобанк також є лідером рейтингу в номінації «ставки та комісії» та займає провідне місце в іпотечному кредитуванні в рейтинговому дослідженні видання Forbes.

Оставить комментарий

<