| RSS

ПриватБанк продовжує видачу “теплих кредитів”

29 Март, 2019 | Нет комментариев | Размещено в банк, кредит, ставка, Украина

ПриватБанк продовжує кредитування за програмою “Теплі кредити” для ОСББ та ЖБК. Як повідомив заступник голови правління банку Олег Сергєєв, сьогодні ПриватБанк та Держенергоефективності уклали договір щодо запуску “теплих кредитів” в 2019 році. 

У рамках програми об’єднання співвласників житла та житлові кооперативи зможуть отримати кредит до 3 млн. грн .по спрощеній процедурі, а строк погашення пільгових позик становить до 7 років.

“ПриватБанк першим із партнерів державної програми запропонував найнижчі серед банків ставки кредитування – до 18%, без додаткових умов і прихованих комісій, — нагадав Олег Сергєєв. —  Для ОСББ передбачено державну компенсацію до 40% на утеплення будинків, а в разі проживання в будинку одержувачів субсидій компенсація може вирости до 70%”.

Нагадаємо, що за умовами програми ОСББ отримують із держбюджету відшкодування від 40% до 70% частини суми “теплого кредиту”. Додаткові  компенсації надає місцева влада. На сьогодні діє 72 місцеві програми здешевлення “теплих кредитів” для ОСББ.

“Тож поспішайте зробити своє житло теплим і комфортним. Інвестувавши в енергоефективність, потім ви зможете економити на комунальних послугах, а заощадження – використовувати на важливі для родини та дітей справи”, — прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

ПриватБанк долучився до програми “теплого” кредитування ОСББ у 2017 році. На сьогодні ПриватБанк обслуговує понад 10 тис. ОСББ.

(c) Banknews

 

»Главная страница«

Оставить комментарий 176 просмотров, 1 - сегодня |

Оставить комментарий

<